Решітка "СІТІ" текстиль + скребок...
Решітка "СІТІ" текстиль + скребок...
Решітка "СІТІ" текстиль + скребок...

Решітка "СІТІ" текстиль + скребок Брудоочищувальні

Решітка текстиль + скребок "СІТІ" Брудоочищувальні виготовляється за розмірами і формою замовника (max. Ширина 3м), наповнення - текстиль + скребок.

30031
120,00 €

(120,00 € 1 кв.м)

Опис

Решітка "СІТІ" текстиль + скребок виступає в ролі другого ступеня системи очищення взуття, застосовується для захисту приміщень від середніх і дрібних включень бруду і сміття, які залишаються на підошві після першого ступеня очищення, а також частково збирає вологу, скребок збільшує очищувальну поверхню і робить грати безпечної для жіночого взуття, являє собою міцну конструкцію, що складається з несучого алюмінієвого профілю, з'єднаного тросами з нержавіючої сталі. Решітка текстиль + скребок "СІТІ" Брудоочищувальні легко згортається, що дуже зручно при прибиранні або транспортуванні.

Вироби з текстилем застосовувати на першу сходинку очищення категорично заборонено. ґрати "СІТІ" текстиль + скребок забезпечують чистоту і є прикрасою входу, підкреслюють особливості дизайну інтер'єру. Решітка встановлюється в спеціальний приямок, закріплюється в несе алюмінієвий профіль перед входом в приміщення або вестибюлях, в залежності від наповнення.

Деталі товару

Клас навантаження
А 15

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння