Лоток бетонний з чавунною решіткою...
Лоток бетонний з чавунною решіткою...

Лоток бетонний з чавунною решіткою DN150, H100 DRIVE

Лоток бетонний з гратами водовідвідної чавунної щілинний і підсилюють насадками (комплект) DN150, h100 - серія DRIVE.

04227134
49,60 €

(49,60 € 1 шт.)

Опис

Системи водовідведення посиленою серії DRIVE є оптимальним поєднанням вартості та технічних характеристик. Лотки застосовуються для збору та відведення води з протяжних великих поверхонь, виконані з бетону, армовані скловолокном, комплектуються підсилюють насадками з оцинкованої сталі, які впресовані в бічні стінки лотка і водоприймальних щілинними решітками з високоміцного чавуну. Мають клас навантаження D, що відповідає 400kN = 40 т. Преим уществует серії DRIVE:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію лотка і армує його.

3. Грати виконані з високоміцного чавуну марки ВЧ-50.

Завдяки своїм перевагам, лотки серії DRIVE користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків тощо. Для забезпечення герметичного з'єднання лотків між собою використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
1000х210х100
Вес, кг
39
Клас навантаження
D 400
Гідравлічний перетин
D 150

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння