Пескоуловитель бетонний з чавунною...

Пескоуловитель бетонний з чавунною решіткою DN100 DRIVE

Пескоуловитель бетонний c гратами щілинної чавунної, що підсилюють насадками (комплект) 0,5м H500 DN100 - для поверхневого водовідведення - серія DRIVE.

04087134
30,00 €

(30,00 € 1 шт.)

Опис

Пескоуловитель є сполучною ланкою між поверхневим водовідводом та зливової каналізацією. Але крім цього він збирає пісок, сміття і твердодісперсние добавки стоків, що дозволяє уникнути засмічення каналізаційних труб. Пісок і сміття збираються в пластикову кошик, якій пескоуловитель укомплектований спочатку, ще корзина істотно полегшує чистку пісковловлювача. Даний пескоуловитель посиленою серії DRIVE виготовлений з бетону, армований скловолокном, комплектується високоміцними гратами з чавуну, край пісковловлювача посилений сталевими оцинкованими насадками, впресованими в бічні стінки, має клас навантаження D, що відповідає 400kN = 40т.

Преим уществует серії DRIVE:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію пісковловлювача і армує його.

3. Грати виконані з високоміцного чавуну марки ВЧ-50.

4. Має можливість з'єднання з трубою діаметром 110-160 мм.

Завдяки своїм перевагам, пескоуловители, що входять в систему лінійного водовідведення серії DRIVE користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків і ін. Для забезпечення герметичного з'єднання всіх елементів водовідведення між собою, використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
500х180х500
Вес, кг
60,0
Водопоглинання
3,5%
Довжина, м
0.5
Клас навантаження
D 400
Гідравлічний перетин
D 100

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння