Лоток пластиковий Н71 Ду100 Drive з...

Лоток пластиковий Н71 Ду100 Drive з чавунною решіткою

Лоток пластиковий Н71 Ду100 Drive з чавунною решіткою і підсилюють насадками в комплекті.

080534
64,10 €

(64,10 € 1 шт)

Опис

Лоток пластиковий Н71 Ду100 Drive з чавунною решіткою і підсилюють насадками в комплекті посиленою серії DRIVE є оптимальним поєднанням вартості та технічних характеристик. Лотки застосовуються для збору та відведення води з протяжних великих поверхонь, призначений для установки в місцях з обмеженою глибиною бетонування і не інтенсивним автомобільним рухом, виконаний з морозостійкого, ударостійкого, хімстійкого, термопластичного, полімерно-композиційного пластику. При середньодобових температурах лотки мають високу стійкість до впливу кислот і лугів, комплектуються підсилюють насадками з оцинкованої сталі, які впресовані в бічні стінки лотка і водоприймальних щілинними решітками з високоміцного чавуну. Мають клас навантаження D, що відповідає 400кN = 40т.

Преим уществует серії DRIVE:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію лотка і армує його.

3. Грати виконані з високоміцного чавуну марки ВЧ-50.

Завдяки своїм перевагам, лотки серії DRIVE користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків тощо. Для забезпечення герметичного з'єднання лотків між собою використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів . Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
1000х156х71
Вес, кг
11,73
Клас навантаження
D 400
Гідравлічний перетин
D 100

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння