Пескоуловитель бетонний з чавунною...

Пескоуловитель бетонний з чавунною решіткою DN160 MAX

Пескоуловитель бетонний c гратами щілинної чавунної, що підсилюють насадками (комплект) 0,5м, H600 DN160 - для поверхневого водовідведення - серія MAX.

04380
54,56 €

(54,56 € 1 шт.)

Опис

Пескоуловитель є сполучною ланкою між поверхневим водовідводом та зливової каналізацією. Але крім цього він збирає пісок, сміття і твердодісперсние добавки стоків, що дозволяє уникнути засмічення каналізаційних труб. Пісок і сміття збираються в оцинковану кошик, якій пескоуловитель укомплектовується додатково, ще корзина істотно полегшує чистку пісковловлювача. Даний пескоуловитель особоміцної, посиленою серії МАХ виготовлений з фібробетону, армований скловолокном, комплектується високоміцними гратами з чавуну, край пісковловлювача посилений сталевими оцинкованими насадками, впресованими в бічні стінки, має клас навантаження Е, що відповідає 600kN = 60 т.

Преим уществует серії МАХ:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію пісковловлювача і армує його.

3. Грати виконані з високоміцного чавуну марки ВЧ-50.

4. Має можливість з'єднання з трубою діаметром 110-200 мм, а також шаблон для з'єднання з лотком бетонним DN 160, серії МАХ арт.№04300 (h305), №0430009 (h305).

Завдяки своїм перевагам, пескоуловители , що входять в систему лінійного водовідведення серії МАХ користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків тощо. для забезпечення герметичного з'єднання всіх елементів водовідведення між собою, використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
500х245х600
Вес, кг
97,7
Водопоглинання
3,5%
Довжина, м
0.5
Клас навантаження
E 600
Гідравлічний перетин
D 160

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння