Дощоприймач секційний бетонний (нижня...
Дощоприймач секційний бетонний (нижня...
Дощоприймач секційний бетонний (нижня...

Дощоприймач секційний бетонний (нижня частина) DN500 MAX

дощеприймальними колодязь секційний бетонний (нижня частина), H 650, DN 500 - для точкового збору води і освіти колодязя - серія MAX.

4970/3
86,35 €

(86,35 € 1 шт.)

Опис

Дощеприймальні бетонні колодязі посиленої серії MAX DN 500 застосовуються для локального (точкового) збору великих потоків води в зонах інтенсивних механічних навантажень, коли виникає необхідність наростити висоту дощоприймача. Секційний колодязь складається з трьох секцій: верхня, середня і нижня, які встановлюються один на одного і використовуються як ревізійні або дренажні колодязі різних розмірів, класів навантаження (E600 = 60т, F900 = 90т) і глибин. Дощоприймач є сполучною ланкою між поверхневим водовідводом та зливової каналізацією. Але крім цього він збирає пісок, сміття і твердодісперсние добавки стоків, що дозволяє уникнути засмічення каналізаційних труб. Даний секційний дощеприймальними колодязь особоміцної, посиленою серії МАХ є нижньою частиною колодязя, виготовлений з фібробетону, армований скловолокном, для освіти колодязя використовується з середньою частиною дощоприймального колодязя - артикул №4970 / 2 і верхньою частиною - артикул №04970 / 1, яка комплектується високоміцними гратами з чавуну, край дощоприймача посилений сталевими оцинкованими насадками, впресованими в бічні стінки, має клас навантаження Е, що відповідає 600kN = 60 т.

Завдяки своїм перевагам, дощеприймальні колодязі серії МАХ користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків, на промислових об'єктах, автомобільних дорогах і ін. для забезпечення герметичного з'єднання всіх елементів водовідведення між собою, використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
510х640х650
Вес, кг
266,5
Водопоглинання
3,5%
Клас навантаження
E 600
Гідравлічний перетин
D 500

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння