Система захисту від бруду

 Ми пропонуємо концепцію триступеневої системи захисту від бруду, розроблену європейськими та американськими фахівцями. Особливим її гідністю можна вважати затримання бруду при вході і неможливість її поширення в приміщення, де першимм рівнем є крупноячеистой покриття, другим рівнем є дрібнопористий покриття, а на третьому рівні застосовуються ворсові килими. За своєю структурою ця система є прихованим видом прибирання, яке не порушує дизайн і підтримує чистоту підлоги всередині приміщення. На першому рівні очищення взуття від бруду застосовуються грубі решітки "Волна", гумові килими "Сота". Решітка брудозахисна "СІТІ" використовується для другого ступеня системи очищення взуття, застосовується для захисту приміщень від середніх і дрібних вкюченій бруду і сміття, які залишаються на підошві після першого ступеня очищення, а також частково збирає вологу, представляє собою міцну конструкцію, що складається з несучого алюмінієвого профілю, який з'єднаний тросами з нержавіючої сталі, завдяки якому решітка легко згортається, що дуже зручно при прибиранні або транспортуванні. У профіль кріпляться смужки текстилю, гуми, щітки, алюмінієві шкребки, спеціальні пластикові торцеві заглушки не пропускають бруд і вологу, зберігаючи таким чином виріб і продовжуючи його термін експлуатації, призначені для укладання в вестибюлях і на сходах, близько ліфтів, безпосередньо всередині приміщення, мають високу механічну стійкість, вологостійкість, стійкі до корозії і перепадів температури. Для третьго рівня системи захисту приміщень від вуличного бруду застосовують спеціальні килими "Лан", "Поляна", "Хьюстон", "Париж", "Тайгер", "Ліза", "Лейла", "Чікаго", "Шефілд", "Флін", "Форест". Система захисту від бруду ще включає в себе модульні гумові покриття монетки, ТЕТРА, ЛЕВАДА, МАСАЖ, ЛАГУНА, скребки, гумові і ворсові килимки, піддони для установки грат і килимків, алюмінієве захисне обрамлення, яке перешкоджає зрушенню брудозахисних покриттів. Замовити комплексну систему очищення взуття відвідувачів торгових і розважальних центрів, громадських установ за оптовими цінами можна або купити окремо грати, модульне покриття, килимок можна в Харкові.

Система захисту від бруду

обрамлення внутрішнє

Standartpark
30002
253,70 грн
Обрамлення внутрішнє алюмінієве для монтажу Грати брудозахисні або модуля.
Система захисту від бруду

обрамлення зовнішнє

Standartpark
30001
430,00 грн
Обрамлення зовнішнє алюмінієве для монтажу Грати брудозахисні або модуля.
Система захисту від бруду

Решітка щітка Нова Респект брудозахисна

Standartpark
31233
8 600,00 грн
Решітка щітка Нова Респект брудозахисна, виготовляється за розмірами і формою замовника (max. Ширина 3м), очисний елемент- щітка.
Система захисту від бруду

Решітка текстиль Нова Респект брудозахисна

Standartpark
31230
5 805,00 грн
Решітка текстиль Нова Респект складальна брудозахисні, виготовляється за розмірами і формою замовника (max. Ширина 3м), очищуючий елемент наповнення - текстиль.

Система захисту приміщень від вуличного бруду складається з трьох функціональних етапів, в кожному з яких використовуються брудозахисні покриття певного типу.

Перший ступінь очищення - усунення великих шматків бруду, снігу з підошов взуття.

Другий ступінь очищення - усунення більш дрібних частинок бруду.

Третій ступінь очищення - остаточне очищення і осушення взуття.

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Ширина, м
Клас навантаження
Температурний режим експлуатації °C
Тип комірки
Товщина, мм
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння