Черепиця керамічна

Купити керамічну черепицю кращих виробників: Nelskamp, ​​Cobert, Braas, Creaton, Heritage, Roben, Koramic, Jacobi, Margon, Umbelino, Terreal, Walther, Tondach можна в Харкові в салоні КЛІНКЕР-СТИЛЬ.


Найбільш значний внесок у розвиток і вдосконалення сучасного виду черепиці зробили німецькі фахівці і вчені. Саме вони стали розробниками спеціальною технологією, завдяки якій вироблена черепиця стала більш якісною та різноманітною за кольором.

Натуральна черепиця німецького виробництва є чудовим варіантом для вашого будинку, здатним втілити всі задумки і мрії в життя, надавши будівлі унікальність і неповторність. Саме цей вид покрівлі стане тією родзинкою, яка зробить Ваш будинок казково красивим і несхожим на будинки сусідів. Використання черепиці дозволяє легко реалізувати будь-яку ідею архітектора-дизайнера, будь то складні криволінійні поверхні або ж ідеально рівну конус.

При цьому слід враховувати довговічність покрівельного покриття, виконаного з натуральної черепиці, яке вірно прослужить не одному поколінню Вашої родини, тому як експлуатаційний термін служби такої покрівлі становить більше 150 років. Можете бути впевнені, що дана черепиця надовго стане надійним захистом Вашого будинку, гарантом тепла і затишку, який вигідно виділить саме Вашу споруду серед сотень інших будівель і споруд. Керамічна черепиця , ціна якої є цілком прийнятною, є чудовим будівельним матеріалом.

На сьогоднішній день черепиця в Харкові, представлена ​​в салоні КЛІНКЕР-СТИЛЬ - це велике разноовразіе форми, кольору, стилю покрівельного покриття.

В салоні КЛІНКЕР- СТИЛЬ Ви зможете підібрати для даху Вашого будинку черепицю, яка додасть будинку індивідуальність і респектабельність.

для будівництва стін ми використовуємо цегла - матеріал, здатний служити століттями - для покрівлі треба використовувати натуральну черепицю, яка прослужить також довго, як і Ваші стіни!

Керамічна черепиця, яку пропонує компанія ПП "Сучасний Дім" Харків - це:

1. екологічно чистий продукт - для його виробництва використовується глина, яка запікається при температурі понад 1000 ° С.

2. довговічний матеріал - багатьом відомо, що вчені і досі при розкопках знаходять вироби з кераміки, яким тисячі років.

3. матеріал не вимагає додаткових витрат на ремонт - керамічна черепиця не вигорає на сонці і не тріскається від морозу.

4. комфортний матеріал - дана черепиця має унікальні показники - гасить шум дощу, згладжує перепади температури.

5. надійний матеріал - завдяки своїй вазі, керамічна черепиця, якою буде покрита Ваша покрівля, витримає навіть ураганний вітер.

6. економний матеріал - при монтажі відходи від використовуваного матеріалу складають від 0 до 2% в залежності від складності конструкції даху.

7. доступний матеріал - завдяки впровадженню новітніх технологій натуральна черепиця стала значно дешевше і перестала бути рідкістю на ринку.

8. красивий матеріал - при великому різноманітті кольорів і форм, керамічна черепиця стане чудовою прикрасою будь-якого будинку або споруди!

9. якісний матеріал - дана черепиця пройшла сертифікацію по ISO 9001.

Якщо вам потрібна керамічна черепиця, ціна < / em> черепиці Вас приємно здивує! Для того, щоб дізнатися вартість або купити черепицю керамічну можете звернутися до наших фахівців за вказаною контактною інформацією

ЛЕГКО БУДУВАТИ - КОМФОРТНО ЖИТИ!

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Морозостійкість
Температурний режим експлуатації °C
Відхилення лінійних розмірів
Відхилення форми в площині
Межа міцності при вигині
Колір
Матеріал
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння