Металева покрівля

Металочерепиця Rauni, Pruszynski, Ruukki, Термастіл матова і з поліестеровим покриттям, штучні і рулонні покрівельні матеріали


На сьогоднішній день металочерепиця є одним з найпоширеніших матеріалів для покрівлі, незважаючи на те, що винайшли її близько п'ятдесяти років тому. І навіть за такий короткий період часу дане покриття зуміло придбати таку популярність і визнання не тільки рядових споживачів, але і професіоналів покрівельної справи.

Серед основних переваг використання даного матеріалу слід виділити високу міцність, герметичність, пожежостійкість і простоту укладання . Крім того, дане покриття відмінно переносить сильні температурні коливання і значні опади, що є дуже важливим фактором при виборі покрівельного матеріалу в наших кліматичних умовах.

На сьогоднішній день існує також і таке покрівельне покриття, як композитна черепиця .

Композитна черепиця є унікальним сучасний покрівельний матеріал, виконаний з профільованого листа стали, має алюмінієве покриття. Що стосується декоративного покриття, то в його основі лежить мінеральний гранулят, при цьому зовнішній вигляд даного покриття дуже природно імітує натуральну черепицю.

Композитна черепиця , виготовлена з металу, об'єднала в собі всі найкращі характеристики трьох різних покрівельних покриттів: металевої черепиці, м'якого бітумного покриття та натуральної кераміки. При цьому композитна черепиця з металу має вельми малу вагу, що дає можливість монтувати її на дахах будинків, що мають слабкі конструкції фундаменту, стін або системи строп покрівлі.

Слід також зазначити, що металева композитна черепиця має дуже привабливий зовнішній вигляд, який чудово поєднується з різними стилями споруд і будівель, на яких вона монтується.

Металочерепиця - являє собою покрівельний листової або штучний матеріал. За матеріалом, з якого вона виконана, металева черепиця ділиться на оцинковану, алюмоцинкових і мідну.

Для того, щоб поліпшити естетичні властивості даного матеріалу, на лист, оброблений антикорозійним складом грунтовки, наноситься спеціальний штамп, метою якого є імітація черепиці різного профілю, а лицьова сторона при цьому покривається барвистим складом, в основі якого лежить полімерний сполучний мінерального пігменту і наповнювача, що нагадує за кольором забарвлення черепиці, а іноді і її фактуру.

Металочерепиця (Харків) і композитна черепиця компанії ПП "Сучасний Дім" приваблює покупців не тільки своєю ціною, але і простотою монтажу, тривалим терміном служби , який досягає 40 років, а також естетичним зовнішнім виглядом, що імітує натуральну черепицю, яка на сьогоднішній день досить популярна в Європі, різноманітністю покриттів, багатою гамою кольорів і багатьма іншими характер Істік.

Композитна черепиця і металева черепиця ціна Харків яких дозволить з легкістю перетворити будь-який будинок в розкішний будиночок Європи.

На сьогоднішній день в Україні металева покрівля, в тому числі і композитна черепиця, в різних її проявах є найпоширенішим матеріалом, починаючи від оцинкованого листа і закінчуючи елітними алюмоцинкових сплавами і міддю.

Якщо вас цікавить металева черепиця ціна Харків, композитна черепиця або Ви бажаєте купити металочерепицю в Харкові, зробити це дуже просто, достатньо завантажити прайс або звернутися за контактною інформацією, розміщеною на нашому сайті. У нас є композитна черепиця, яка Вас приємно здивує не тільки своєю якістю, але і по вартістю!

ЛЕГКО БУДУВАТИ - КОМФОРТНО ЖИТИ!

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Колір
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння