Вікна мансардні

Вікна мансардні velux, roto, fakro призначені для встановлення в будь-яку скатну покрівлю.  Мансардні вікна дозволяють з холодного нежитлового горища зробити затишне тепле приміщення з комфортними умовами життя.  Вікна мансардні velux, roto, fakro забезпечують приміщення природним світлом, завжди свіжим повітрям, дозволяють контролювати температуру в будинку, а ще дозволяють мешканцям насолоджуватися красивим краєвидом.  Виробники мансардних вікон velux, roto, fakro використовують сучасні технології, що дозволяє випускати нові вікна з новими функціями.  Мансардні вікна velux integra, roto tronic, fakro ftp з електричним приводом і дистанційним керуванням роблять комфортним експлуатацію вікон, особливо в приміщеннях з високою стелею, де людині неможливо дотягнутися до ручки мансардного вікна.  Компанія velux розробила і почала випускати мансардні вікна velux solar з електричним приводом і живленням від вбудованого сонячного елементу.  Сучасні мансардні вікна оснащуються енергозберігаючими склопакетами з двома камерами, які заповнені нейтральними газами, що дозволяє знизити витрати тепла.  Лідер галузі мансардних вікон компанія velux виробляє спеціальні теплозберігаючі вікна для пасивних будинків з нульовим споживанням енергії.  Встановити мансардне вікно velux, roto, fakro в покрівлю краще на етапі будівництва даху.  Якщо виникла необхідність встановити мансардне вікно в готовий дах, то це легко зроблять сертифіковані установники компанії ПП Сучасний будинок.

Вікна мансардні

Вікно мансардне VELUX GZL 1051

Velux
GZL1051
8 127,00 грн
Мансардне вікно Velux GZL в стандартному виконанні. Ціна на мансардні вікна залежить від розміру вікна. Для замовлення потрібно вибрати розмір мансардного вікна.
Вікна мансардні

Вікно мансардне VELUX GLP пвх

Velux
GLP0073B
8 600,00 грн
Мансардне вікно Velux GLP пвх вологостійке для санвузлів, ванних кімнат і білих інтер'єрів.  Для втановлення вікна в покрівлю потрібен спеціальний гідроізоляційний комір ezr для профільованого покрівельного матеріалу, ewr для високого профільованого покрівельного матеріалу або esr для плоского покрівельного матеріалу.

Вікна мансардні velux, roto, fakro для даху

Мансардні вікна velux gzr, glr, glp, glu, ggl, gpl, ggu, integra, solar, roto designo, rotoq, fakro ftz, fts, ptp, fyp, fpp, ftt. Вікно-балкон velux cabrio, зенітні вікна, світлові тунелі, аварійний вихід на дах, експлуатаційний вихід на дах, вікно-люк для холодних нежитлових приміщень. Маркізет, ролета зовнішня, москітна сітка, затемняюча штора, жалюзі, рулонні штори, штори плісе. Установка мансардних вікон здійснюється в м'яку крівлю, в металлочерепіцу, керамічну черепицю, сланець, профнастил та шифер. Встановити мансардне вікно можливо своїми руками або замовити установку в компанії Сучасний будинок по телефонах, які вказані в контактах. 

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння