Черепиця бітумна

Бітумна черепиця Tegola з'явилася як аналог натуральної керамічної черепиці. Це штучний покрівельний матеріал зі скловолокна і бітуму, що імітує зовнішній вигляд натуральної черепиці, візуально виглядає як плоска керамічна черепиця .


У Харкові бітумна черепиця Tegola, Katepal є досить поширеним покрівельним матеріалом, широко застосовуваним в будівництві. Основними перевагами даної продукції є легкість, міцність, екологічність, шумоізоляція, вогнестійкість, широкий вибір кольорів та різноманіття моделей. Крім того, прийнятні ціни і низький відсоток відходів після використання даного матеріалу ще раз свідчать про доцільність його вибору.

Останнім часом дуже часто можна зіткнутися з термінами « гнучка черепиця »або« м'яка черепиця »- всі ці назви є синонімами черепиці, виготовленої з бітуму, яка є вельми міцним і красивим матеріалом. Перераховані вище переваги даної продукції стали причиною її популярності серед інших покрівельних матеріалів. Крім того, гнучка черепиця ( м'яка черепиця ), яка використовується в якості покриття, дає можливість втілити в життя навіть найсміливіші і оригінальні фантазії дизайнерів. Це стає можливим завдяки її здатності приймати найскладніші форми і без особливих зусиль розміщуватися навіть на даху, що має кут нахилу до 80 °.

Гнучка черепиця Tegola є абсолютно герметичним матеріалом, завдяки чому ніякі погодні умови не вплинуть на якість і термін її служби: ні різкі скачки температури, ні підвищена вологість. Також слід зазначити, що даний матеріал є відмінним звукоизолятором, завдяки чому ви будете спокійно відпочивати в своєму будинку, не відволікаючись на сторонні шуми і гул машин.

Бітумна черепиця Tegola - являє собою покрівельний матеріал нового покоління, призначений для використання при перекритті скатних покрівель, кут нахилу яких становить від 11,3 ° (1: 5) до 90 °. Дана черепиця являє собою високотехнологічний продукт, який характеризується унікальними параметрами і динамічно розвиваються модельним рядом, при цьому виробництво даного матеріалу здійснюється в Фінляндії.

Завдяки широкій різноманітності типів даної черепиці, а також варіацій кольорів і відтінків , гнучка черепиця Tegola здатна не тільки сформувати, а й доповнити архітектурні рішення, розроблені в різних стилістичних напрямках, включаючи неоготику і Hi-Tech.

Бітумна черепиця Tegola складається з товстого нетканого скловолокна, який з двох сторін просочений високоякісним модифікованим бітумом, виконаним з венесуельської нафти "Лагуна". Дана нафту на сьогоднішній день є однією з найкращих серед конкурентів, які використовуються для виробництва різних бітумних матеріалів.

Декоративний верхній шар бітумної черепиці Tegola є кам'яні гранули з базальту, які не тільки надають їй різні кольори і відтінки, а й захищають від несприятливих кліматичних факторів.

Якщо вас цікавить м'яка черепиця Tegola або бітумна черепиця , то купити в Харкові її можна по відмінним цінами і чудової якості. Також Ви можете дізнатися, яка на бітумну черепицю ціна, для цього достатньо просто завантажити прайс або звернутися до наших менеджерів за контактною інформацією, вказаною на сайті в розділі «Контакти».

Високий рівень технічних показників по теплостійкості, гнучкості, морозостійкості, міцності забезпечує експлуатацію гнучкої черепиці Tegola в будь-яких кліматичних зонах України.

Tegola - нова якість гнучкої черепиці

  • Екологічно чистий матеріал, відповідає жорстким вимогам європейських стандартів якості
  • Відмінні технічні показники по теплостойкости, гнучкості, морозостійкості і міцності
  • Збільшений термін гарантії до 25 років
  • Бездоганна експлуатація покрівель у будь-яких кліматичних зонах України

Гнучка черепиця Tegola - результат багаторічної науково-дослідної робо ти з вивчення особливостей експлуатації гнучкої черепиці в російських умовах і задоволенню потреб будівельних організацій і архітектурних бюро в постійному і динамічному розширенні асортиментного ряду.

Бітумна черепиця Tegola була виведена на ринок в 2003 році і з тих пір активно розвивається з урахуванням необхідності її використання в різних кліматичних умовах України, а також таких специфічних факторів, як експлуатація бітумної черепиці Tegola < / strong> при значних коливаннях середньодобових температур, великій вологості і вітрових навантаженнях.

Порівняльна таблиця покрівельних матеріалів Черепична крівля покрівля з металу Покрівля Tegola
Довговічність +
Економічність + +
Легкість і безпеку монтажу +
Гібкос ть і простота обробки + < / td>
Мала вага, немає навантаження на конструкцію + +
Сніго-водо - непроникність + +
Безшумність + +
Поєднання з ландшафтом + +
Ні лавиноподібного сходу снігу + +

ЛЕГКО БУДУВАТИ - КОМФОРТНО ЖИТИ!

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння