Покриття для підлоги

Ламінат на підлогу для комерційних, офісних і житлових приміщень, вініловий ламінат SPC. Ламінат 32 клас, 33 клас, 55 клас зносостійкості.

Підлога ламінована, паркет ламінований або, просто, ламінат-це сучасне штучне декоративне підлогове покриття, яке імітує натуральну дерев'яну дошку для підлоги. У відмінності від натурального паркету з різних сортів деревини, який має високу вартість, паркет ламінований виробляється з відходів виробництва, тому, має низьку доступну ціну. Паркет ламінований має основу з пресованої деревно-волокнистої плити HDF, яка виготовляється з відходів деревного виробництва і поєднальних речовин. Знизу плита HDF покривається гідроізоляційним складом. Згори плити наноситься декоративне покриття, яке лимінується захисною акрилатною плівкою, у складі якої є певна кількість частинок корунду. Від складу верхньої захисної плівки залежить клас зносостійкості ламінату. Зараз виробники пропонують ламінат різної зносостійкості: 31, 32, 33, 34 класів.

struktura laminatu

Вініловий spc ламінат паркетна дошка-це новий вид spc вінілового композитного підлогового покриття у вигляді паркетної дошки, яка по своєму вигляду не відрізняється від натуральної дошки, але має стабільніші якості. Вінілові підлогові покриття виробляються у вигляді дошки або у вигляді плитки різних розмірів і забарвлень. До складу вінілових spc підлогових покриттів входить 80% карбонату кальцію і 20% полімеру, які при температурі 270 градусів Цельсія спекаются в однорідну міцну масу. Після охолодження готову масу формують в окремі елементи.

struktura_spc_laminat

На готові spc панелі наносять декоративну плівку різного забарвлення і текстури, яка надає виробу неповторногу вигляду різних видів деревини або каменю. Після декоративного покриття панелі ламінують спеціальним полімером, який надає підлоговим покриттям високу зносостійкість. У відмінності від звичайного ламінату на основі плит HDF, вініловий ламінат spc абсолютно не вбирає вологу, тому він використовується не лише в звичайних приміщеннях, але і в приміщеннях з підвищеною вологістю. Велику популярність має колекція spc підлоги Verband cement в популярному стилі лофт дизайні цементних поверхонь. Вініловий spc ламінат абсолютно стійкий до води, не гниє і не вицвітає, має дуже високу зносостійкість, а значить дуже великий термін експлуатації в громадських приміщеннях з великою прохідністю, в офісних будівлях, в торгових центрах і житлах. Вінілову підлогу Hard floor Ultimate рекомендується укладати в приміщеннях з високою вологістю. Вініловий ламінат Verband чудово зарекомендував себе в приміщеннях, в яких обладнана пола з підігріванням.


Ламінат на підлогу для комерційних, офісних і житлових приміщень, вініловий ламінат SPC

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Температурний режим експлуатації °C
Міцність на стирання
Товщина, мм
м2 в штуке
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння