Компанія «Сучасний будинок» є офіційним представником в Україні кращих світових виробників будівельних та оздоблювальних матеріалів

У нашому салоні ви зможете купити клінкерну цеглу, клінкерну плитку, керамічні блоки, черепицю, водостоки, водовідводи, вікна мансардні, мембрани гідроізоляційні, паробар'єр.

Для будівництва теплих стін пропонуємо купити блоки Heluz і Porotherm, які дозволять будувати пасивні енергонезалежні будівлі.

Для покрівлі представлена ​​керамічна черепиця Braas, Creaton, Jacobi, Margon, Nelskamp, ​​Roben, S. Anselmo, Terreal, Tondach, цементно-піщана черепиця Аляска, покрівельні водостоки Galeco ПВХ і сталеві, мідний водостік Zambeli, мансардні вікна Velux і сходи Fakro, Roto, покрівельні гідроізоляційні супердифузійні мембрани.

Для облицювання стін будинку пропонуємо купити клінкерну цеглу, клінкерну плитку CRH, LHL, Feldhaus, Mora, Muhr, Olfry, Roben, S. Anselmo, Terca, Vande Moortel, Vandersanen натуральний сланець і травертин, керамічну плитку.

Для облаштування ландшафту рекомендуємо купити клінкерну бруківку CRH, Feldhaus, Keravil, Muhr, Penter і систему водовідведення: лоток бетонний, пластиковий, дощоприймач, пескоуловитель, дренажні і каналізаційні труби.

Ми пропонуємо Вам для будівництва вашого сучасного добротного будинку: матеріали, які забезпечать вам надійну експлуатацію будинку, матеріали, які не вимагають ремонту і постійного догляду, а тому будуть економити ваші гроші, матеріали, які створять для Вас комфортні умови життя в вашому домі і не зажадають великих витрат на опалення і кондиціонування, матеріали тільки екологічно чисті, матеріали, які відповідають високим сучасним вимогам дизайну!

Купуючи будівельні матеріали у нас - ви купуєте їх за найвигіднішими цінами!

Головне: ви купуєте все в одному магазині, економлячи свої гроші, свій час і нерви!

Маючи десятирічний досвід роботи з виробниками будівельних матеріалів, ми зробили вибір на користь високої якості і екологічної чистоти матеріалів.

Задоволення від якісного товару тривати набагато довше, ніж задоволення від низької ціни!

Салон клинкера

НАШ САЛОН БУДІВЕЛЬНОЇ КЕРАМІКИ "КЛІНКЕР-СТИЛЬ"

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння