Вентильовані фасади

Вентильовані фасади являють собою систему облицювання будівлі. Система вентфасада складається з конструкції несучих профілів і кронштейнів, утеплювача, вітро- гідро-ізоляції і облицювальних декоративних панелей. Несуча конструкція виконує роль каркаса, який приймає на себи навантаження від облицювальних панелей. Вентильовані фасади за допомогою несучих кронштейнів і профілів кріпляться до стіни будівлі, тому, часто застосовуються для реконструкції старих будівель, де немає можливості посилити фундамент для монтажу облицювальної цегли. Система вентфасадів вважається найефективнішою системою з метою теплової ізоляції будівель, що ідеально підходить для видалення теплових мостів і проблем конденсації. Утеплювач, який закладається між несучими профілями, дозволяє значно знизити теплові втрати, служить додатковою звукоізоляцією. Для захисту утеплювача від атмосферної вологи його накривають спеціальною гідроізоляційною мембраною. Між шаром утеплювача і облицюванням створюється повітряний прошарок, яка завдяки ефекту труби, сприяє природної вентиляції, зберігаючи шар утеплювача в сухому стані і сприяю економії енергії в будівлі. Лицьова фінішний шар вентфасада виконує декоративну функцію, захищає утеплювач і несучу конструкцію від механічних пошкоджень, від негативного впливу сонячної радіації, від проникнення вітру і видування тепла з утеплювача, від атмосферних опадів у вигляді снігу або дощу. Тому, зовнішній оздоблювальний шар вентфасада повинен бути міцний, довговічний, красивий і не втрачати свій зовнішній вигляд і механічні властивості довгий час. Вся система вентильованого фасаду повинна бути надійною і володіти протипожежними властивостями. Зовнішні облицювальні панелі вентильованих навісних фасадів бувають з кераміки, скла, композитних матеріалів, міді, алюмінію, оцинкованої сталі, пластика і навіть дерева. Найбільш довговічними, безпечними і красивими вважаються керамічні вентиляційні фасади з керамограніта або натуральної теракоти.

Вентильовані фасади

Плитка для вентфасаду Grunge Flamed Rustikotta

Tempio
RK-EK1013
251,55 грн
Плитка для вентильованого фасаду Grunge Flamed Rustikotta виготовлена ​​з кераміки, монтується на несучі профілю з металу або дерев'яного брусу.
Вентильовані фасади

Плитка для вентфасаду Red Flamed Rustikotta

Tempio
RK-EK1005
251,55 грн
Плитка для вентильованого фасаду Red Flamed Rustikotta виготовлена ​​з кераміки, монтується на несучі профілю з металу або дерев'яного брусу.
Вентильовані фасади

Плитка для вентфасаду Red Grunge Flamed Rustikotta

Tempio
RK-EK1012
251,55 грн
Плитка для вентильованого фасаду Red Grunge Flamed Rustikotta виготовлена ​​з кераміки, монтується на несучі профілю з металу або дерев'яного брусу.
Каталог товарів

Плитка для вентфасаду Toned Flamed Rustikotta

Tempio
RK-EK1015
251,55 грн
Плитка для вентильованого фасаду Toned Flamed Rustikotta виготовлена ​​з кераміки, монтується на несучі профілю з металу або дерев'яного брусу.
Вентильовані фасади

Плитка для вентфасаду Anthracite Rustikotta

Tempio
RK-EK1004
268,75 грн
Плитка для вентильованого фасаду Anthracite Rustikotta виготовлена ​​з кераміки, монтується на несучі профілю з металу або дерев'яного брусу.
Вентильовані фасади

Плитка для вентфасаду Grey Flamed Rustikotta

Tempio
RK-EK1009
251,55 грн
Плитка для вентильованого фасаду Grey Flamed Rustikotta виготовлена ​​з кераміки, монтується на несучі профілю з металу або дерев'яного брусу.

Види вентильованих фасадів відрізняються між собою за матеріалом зовнішніх оздоблювальних панелей, по системі несучої конструкції, по системі кріплення оздоблювальних панелей до несучих профілів. Несуча конструкція профілів вентфасадов буває з алюмінію, з оцинкованої сталі, з нержавіючої сталі, з деревини. Всі види несучої конструкції вентфасада не залежно від матеріалу профілів і кронштейнів повинні бути розраховані по міцності, мати необхідну несучу здатність, відповідати нормам протипожежної безпеки. Навісні керамічні панелі вентфасада мають безліч переваг перед панелями з інших матеріалів. Кераміка має високі механічні властивості, стійка до різних хімічних реагентів, які можуть бути присутніми в атмосфері великих міст. Керамічні навісні панелі не втрачають свого привабливого вигляду навіть через тривалий проміжок експлуатації. Форма і геометричні параметри керамічних навісних панелей не змінюється під впливом природних факторів, вони використовуються для облицювання будівель в жарких регіонах Африки, Азії, Австралії, а також в країнах з холодним кліматом на півночі Європи, в Канаді і США. Керамічні навісні панелі для вентфасада збережуть свій колір протягом тривалого часу навіть під впливом негативного ультра фіолетового випромінювання сонця. Керамічні навісні фасади мають такою важливою властивістю, як стійкість до відкритого вогню. Кераміка-це негорючий матеріал, не виділяє ніяких шкідливих речовин під впливом високої температури, тому, кераміка-це найбезпечніший матеріал.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння