Блоки Porotherm

Блок керамічний Porotherm має розмір по товщині від 80 до 500 мм, призначений для зведення зовнішніх несучих стін без додаткового утеплення, а також для внутрішніх несучих стін і перегородок, виготовляється з теплою пористої кераміки. При підготовці сировини в глину додають дрібну тирсу. При випалюванні ошурки вигорають і утворюються дрібні пори, що займають до 20% обсягу кераміки. У порівнянні зі звичайною керамікою, пориста кераміка має меншу щільність і більший коефіцієнт термічного опору.

Велика кількість повітряних порожнин в керамічному виробі дозволяє зменшити щільність вироба до 735 кг на м3. Пориста кераміка має малу щільність і велику кількість повітряних замкнутих камер, що обумовлює дуже високі звукоізоляційні властивості до 60dB.

Вартість роботи з укладання блоків нижче, ніж вартість кладки звичайної рядової цегли, витрата розчину меньше в 2,5 рази, не потрібне армування стін, що дозволяє отримати додаткову економію.

За будівельним нормам в Україні дозволяється будівництво зовнішніх несучих стін з коефіцієнтом термічного опору R = 3,3 м 2 з / Вт. 

Для будівництва споруд, які мають низьке споживання енергії, концерн Wienerberger виробляє  блоки Porotherm 44 EKO+, Porotherm  Klima, що мають R від 3,29 до 4,35 м2С/Вт, а блоки Porotherm  Thermo мають опір теплопередачі R від 4,20 до 6,69 м2С/Вт!

Компанія Wienerberger розробила унікальну технологію кладки Dry Fix на поліуретановому клеї без застосування мокрих циклів, що значно скорочує терміни будівництва.

Купити керамоблоки Поротерм в Харкові Ви можете зі складу та з доставкою на будівельний майданчик. 

Блоки Porotherm

Блок керамічний Porotherm-25 Е3

Wienerberger
P-25 Е3
100,04 грн
Керамічний теплозберігаючі блок Porotherm-25 Е3 для будівництва несучих зовнішніх стін з додатковим утепленням і внутрішніх несучих стін
Блоки Porotherm

Блок керамічний Porotherm-44 Thermo Profi

Wienerberger
P-44 tp
388,27 грн
Керамічний шліфований блок Porotherm-44 Thermo Profi з базальтовим наповнювачем для енергоефективних будівель R = 5.88 м 2 К / Вт. Клей для блоків безкоштовно!
Блоки Porotherm

Блок Porotherm-44 Dryfix

Wienerberger
P-44 df
188,19 грн
Керамічний блок Porotherm-44 Dryfix шліфований для енергоефективних будівель R = 3.66 м 2 К / Вт. Клей для блоків безкоштовно!

Блоки керамічні Porotherm Wienerberger

Блок керамічний Porotherm має розміри від 80 до 500 мм, порожнистість до 50%. Наявність порожнин значно збільшує опір теплопередачі, так як повітря володіє прекрасним теплоізоляційними властивостями-його коефіцієнт теплопровідності в 17 разів менше, ніж у кераміки, що дозволяє домогтися дуже низького коефіцієнта теплопровідності λ-0,104 Вт / м ° С. Порожнечі і пори в кераміці дозволяють зменшити щільність вироба до 735 кг на м3. Вони мають малу щільність і велику кількість обокремленних повітряних камер, що обумовлює дуже високі звукоізоляційні властивості до 60dB.

Форма бокової поверхні забезпечує виконання вертикального пазогребневого стику, що не потребує використання розчину, що спрощує процес кладки і зменшує витрати на розчин кладки. Великоформатні теплозберігаючі блоки Porotherm 44 EKO +, Porotherm Klima, Porotherm  Termo з утеплювачем в середені  дозволяють виконувати кладку стіни без додаткового утеплення.

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Марка міцності
Морозостійкість
Витрата розчину на м2
Звукоізоляція Rw, dB
Відхилення лінійних розмірів
Відхилення форми в площині
Еквівалент умовної цегли
Коефіцієнт термічного опору, λ (Вт / м²К)
Матеріал
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння