Блок керамічний Porotherm-44 Klima

Блок керамічний Porotherm-44 Klima

Керамічний блок Porotherm-44 Klima має поліпшені показники теплозбереження

P44klima
151,80 грн

(151,80 грн шт)

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 60.

Опис

Керамічний порожнистий блок Porotherm-44К має більш високе значення коефіцієнта термічного опору за рахунок збільшення кількості внутрішніх повітряних порожнин.

Завдяки хорошій дифузійної здатності, керамічні блоки стабілізують вологість в будинку на сприятливому для людини рівні та постійно підтримують здоровий мікроклімат. Керамічні блоки відмінно акумулюють і утримують тепло, згладжуючи різкі перепади температури.

Блоки Porotherm-44 К витримують навантаження 100 кг / см2, тому з них можна будувати будинки в 5-6 поверхів без додаткових армування, що знижує кінцеву вартість будинку.

При зведенні стін з цих блоків отримуємо меншу товщину стіни з найкращими теплоізоляційними властивостями (це важливий фактор в умовах постійного зростання цін на енергоносії). Вибираючи матеріал для стін, потрібно враховувати не тільки вартість самого матеріалу, але і вартість робіт по монтажу, а також вартість додаткових матеріалів для монтажу. Вартість робіт 1м2 стіни з великоформатних блоків POROTHERM в 3 рази дешевше, ніж вартість кладки стін з рядового цегли!

Показники теплопровідності у керамічних блоків стабільні цілий рік, а показники утеплювача погіршуються з підвищенням вологості і різким перепадом температури (підвищення вологості утеплювача на 1%погіршує теплоізоляцію на 15%).

Деталі товару

Формат, мм
440х248х238
Марка міцності
М 100
Вес, кг
19,4
Кількість у м2
16 шт
Еквівалент умовної цегли
13,3
Витрата розчину на м2
30 л
Морозостійкість
F25
Водопоглинання
15%
Звукоізоляція Rw, dB
56
Опір втраті тепла, R (m2C/W)
4,29
Коефіцієнт термічного опору, λ (Вт / м²К)
0,12
Кількість на палеті
60 шт

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння