Сланець

Сланець - це природний камінь, який використовується в якості покрівельного матеріалу, який має всі необхідні характеристики: високу міцність, відмінною якістю і довговічністю. Саме завдяки перерахованих вище показниками, а також натуральності кольору, відтінкам і характерному блиску, плити зі сланцю відомої компанії Theis-Boger стали невід'ємним окрасою не тільки найвідоміших палаців і замків Європи, але і соборів, церков і резиденцій перших осіб різних держав. Саме компанія Theis-Boger, яка була заснована ще в 1907 році, стала першим промисловим виробником покрівельних покриттів з природного сланцю з такого матеріалу, як сланець (сланцева покрівля ціна), які вийшли на світовий ринок.


Сланцева покрівля представляє собою плитки, які мають різну геометричну форму, розміри і товщину. Різноманітність існуючих видів укладки, а також унікальність природних властивостей, якими володіє даний матеріал, дають можливість використовувати його при будівництві будинків з будь-яким ступенем складності покрівлі.

у вересні 2000 року німецьким Державним інститутом було проведено дослідження на якість покрівельного матеріалу EIFELINSTITUT компанії Theis-Boger, що поставляється в країни СНД. Результати показали, що дане покриття (сланцева черепиця) повністю відповідає європейському стандарту EN 12326-2 і є чудовим високоякісним покрівельним матеріалом.

Завдяки багаторічному досвіду роботи в галузі будови, впевнена в якості виробленої продукції компанія Theis-Boger надає офіційну гарантію на покрівлю зі сланцю, яка становить 50 років, при цьому, реальний термін служби даного матеріалу досягає близько 200 років.

Крім того, слід також зазначити, що крім естетичних властивостей, сланцева покрівля компанії Theis-Boger має високу стійкість до зовнішніх чинників, завдяки чому вона відмінно переносить вплив хімічних елементів, що містяться в атмосфері, шкідливих газів і різних розчинів. Вона також стійка до корозії, перепадів температури, вологи, зносу і ультрафіолетового випромінювання.

Сланцева покрівля компанії Theis-Boger

  • зберігає свій колір протягом усього терміну служби;

  • є високоустойчіви матеріалом до частої зміни температури повітря;

  • не піддається деформації при тепловій дії.

Купити покрівельний сланець в Харкові і замовити покрівельні роботи зі сланцю Ви можете в нашому салоні. < / p>

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Товщина, мм
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння