Блоки HELUZ

Блоки HELUZ керамічні для зовнішніх і внутрішніх несучих стін виробляються на заводах Heluz у містах Hevlin, Lubochovice, Dolni Bukovcke республіки Чехія для будівництва енергонезалежних і пасивних будинків. Керамічні блоки HELUZ випускаються в серії: Heluz Family 2in1, Heluz Family, Heluz STI, Heluz Plus. Блок керамічний Heluz має шліфовані горизонтальні площини, що дозволяє укладати його на тонкошаровий клей з товщиною шва до 1 мм. Блок керамічний Heluz виготовлений з поризованої кераміки методом екструзії. Поризована кераміка-це суміш глини і дрібної деревної тирси, які при запіканні блоку вигорають і в структурі кераміки виходить велика кількість мікропор. Блок керамічний Heluz має пористу структуру в вигляді сот, які надають блоку високу міцність і гарний опір втраті тепла.

blok_heluz_family

Стіни з керамічних блоків Heluz 30 Family завтовшки всього 30 сантиметрів вже не треба додатково утеплювати, тому, що зовнішні стіни будинку з цих блоків мають термічний опір R=3,41 m2K/W, керамічний блок, який перевищує наші норми термічного опору для стінових огороджуючих конструкцій, який встановлений на рівні R= 2.9 m2K/W для південних регіонів України та R=3.3 m2K/W для Центральних, Східних та Західних регіонів України. На заводах Heluz в м Хевлін виробляються керамічних блоки Heluz Family 2in1, внутрішні порожнечі яких заповнені утеплювачем з пінополістиролу.

blok_heluz_2in1

Утеплювач в порожнинах блоку дозволив в декілька разів підвищити термічний опір керамічних блоків Heluz до рекордного показника R, який для блоку Heluz Family 50 2in1 товщиною 500 мм дорівнює 9,09 m2K/W, для блоку Heluz Family 44 2in1 R = 7.69 m2K/W. Такі високі показники термічного опору, які має керамічний блок з утеплювачем Heluz Family 50 2in1, дозволяють застосувати одношарову конструкцію зовнішніх стін для будівництва пасивного будинку. Конструкція одношарової стіни дозволяє скоротити час будівництва будинку, уникнути витрат на утеплення, отримати міцні теплі стіни на довгі роки. Кладка стін з керамічних блоків Heluz відбувається в кілька разів швидше, ніж традиційне будівництво із штучної рядової цегли, якиу потрібно додатково утеплити, щоб отримати будинок з показниками, які будуть відповідати вимогам ДБН. У багатьох будівельників виникає питання: як закріпити важкі предмети на стіни з керамічних блоків Heluz, які мають пустотну пористу структуру? Щоб закріпити на стіні з керамічних пустотних блоків Heluz важкі конструктивні елементи сходів, навісні котли, батарею, меблі або інші предмети, Вам потрібно скористатися простим дрилем або перфоратором і взяти свердло для кераміки потрібного діаметру. Свердлити отвір в стіні з пустотілих керамічних блоків Heluz треба в безударном режимі і використовувати спеціальні анкера під задане навантаження.

Блок керамічний шліфований Heluz 50 Family 2 in 1 з утеплювачем, серія Family 2in1 використовується для будівництва зовнішніх та внутрішніх несучих стін пасивних будинків. Блок Heluz 50 Family 2in1 укладається на тонкошаровий поліуретановий або мінеральний клей. Вартість поліуретанового клею врахована у вартість блоків Heluz 50 Family 2in1
Блоки HELUZ

Блок Heluz 38 Family 2 in 1

HELUZ
HF020138
404,20 грн
Блок керамічний шліфований Heluz 38 Family 2 in 1, серія Family 2 in 1
Блоки HELUZ

Блок Heluz 30 Family 2 in 1

HELUZ
HF020130
328,95 грн
Блок керамічний шліфований Heluz 30 Family 2 in 1, серія Family 2 in 1
Блоки HELUZ

Блок Heluz 25 Family 2 in 1

HELUZ
HF020125
273,05 грн
Блок керамічний шліфований Heluz 25 Family 2 in 1, серія Family 2 in 1

Керамічні пустотні блоки Heluz Family 50 2in1 мають кращі теплоізоляційні властивості, дозволяють будувати пасивний будинок без утеплення. Висока марка міцності блоку Heluz 38 Plus і відносно низька ціна забезпечує економічну доцільність при будівництві комерційних об'єктів висотою до 6 поверхів. Для монолітно-каркасного домобудівництва підходять блоки Heluz Family 25 2in1 товщиною 25 см, які дозволяють зменшити товщину зовнішніх стін, при цьому зберегти необхідні показники теплових втрат огороджувальних конструкцій. Блоки Heluz виробляються з натуральної глини, тому, мають 100% екологічну чистоту. Поризована кераміка, з якої складаються пустотні теплозберігаючі блоки, має гарну паропроникність і здатність акумулювати тепло всередині стін. Ці властивості кераміки нівілюють різкі перепади погоди, що забезпечує комфортний мікроклімат всередині будинку, корисний для здоров'я людей.

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Марка міцності
Морозостійкість
Звукоізоляція Rw, dB
Ширина шва мм
Коефіцієнт теплопровідності U, W/m2K
Еквівалент умовної цегли
Коефіцієнт термічного опору, λ (Вт / м²К)
Матеріал
Витрата на м3
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння