Водовідведення

Система водовідведення та дренажу ділянки Hauraton, Стандартпарк, Гідроліка, лоток в комплекті з чавунною решіткою максі super для АЗС, СТО. Купити л оток бетонний Стандартпарк , лоток пластиковий Hauraton , дощоприймач , пескоуловитель Гідроліка , колодязь оглядового каналізаційний, труба дренажна , люк каналізаційний, газонна решітка, геотекстиль, система грязеочісткі, сепаратори жиру та нафтопродуктів, дренаж, дренажний тунель . Купити в Харкові систему лінійного і точкового водовідведення Hauraton, Стандартпарк Maxi, Гідроліка Super.

Водовідведення

Лоток пластиковий H55, DN100

Standartpark
8050
4,29 €
Лоток водовідвідний пластиковий низький для поверхневого водовідведення глибиною 55 мм, гідравлічне перетин DN100.
Водовідведення

Лоток пластиковий H80, DN100

Standartpark
8010
5,98 €
Лоток водовідвідний пластиковий H80, DN100 для поверхневого водовідведення з можливістю бічного з'єднання з іншим лотком, а також з вертикальним підключенням до каналізаційної труби діаметром 110мм.
Водовідведення

Лоток пластиковий H120, DN100

Standartpark
8020
6,60 €
Лоток водовідвідний пластиковий глибиною 120 мм з можливістю бічного з'єднання з іншим лотком, а також вертикального підключення до каналізаційної труби діаметром 110мм.
Водовідведення

Лоток пластиковий H155, DN100

Standartpark
8000-UA
12,27 €
Лотокводоотводной пластиковий H155, DN100 для поверхневого водовідведення з можливістю вертикального підключення до каналізаційної труби діаметром 110мм.
Лоток пластиковий 800 H135,...
  • Розпродаж!
  • -0,50 €
Водовідведення

Лоток пластиковий 800 H135, DN100

Gidrolica
G800
9,50 € 10,00 €
Лоток водовідвідний пластиковий Гідроліка H135, з гідравлічним перетином ДУ100 для поверхневого водовідведення та з можливістю бічного з'єднання з іншим лотком, а також з вертикальним підключенням до каналізаційної труби діаметром 110мм.

Системи поверхневого водовідведення Hauraton, Стандартпарк, Гідроліка служать для збору талої та дощової води, що знаходиться на поверхні, а також відведення цієї води в зливову каналізацію .

Якісно змонтовані водовідвідні системи дозволяють прийняти і відвести великі потоки води, а значить позбутися від ризику затоплення. Рішення купити і встановити водовідведення має на увазі ще й грамотний розрахунок цієї системи, щоб всі елементи водовідвідної системи справлялися зі своїми функціями.

Компанія "Сучасний дім" пропонує великий вибір систем водовідведення, які відрізняються за своїми характеристиками: системи водовідведення з малими експлуатаційними навантаженнями для приватних забудов, системи водовідведення Стандартпарк maxi з великими навантаженнями для АЗС, СТО , складських терміналів, промислових підприємств і аеропортів.

Для правильного підбору системи водовідведення слід враховувати умови експлуатації, а саме: місце установки і передбачуваний обсяг відводиться води, тобто його пропускну здатність. Крім того, необхідно також взяти до уваги навантаження, яка буде впливати на них, в залежності від цього вибирається система певного класу навантаження. Лінійні водовідводи включають бетонні лотки , пластикові лотки , полімер лотки , дощоприймачі , < strong> дренажні труби та пескоуловители , які з'єднані між собою. Зверху водовідводи , накриваються знімними гратами , які виконують захисно-декоративну функцію. Грати перешкоджають потраплянню в систему різного сміття, листя, а також сприяють забезпеченню безпеки при пересуванні пішоходів і транспорту.

Купити водовідводи Стандартпарк maxi, Гідроліка super, Hauraton в Харкові зі складу можна в робочі дні з 9 до 18 годин. Якщо ж Ви хочете дізнатися яка ціна на водовідводи та вартість монтажу , можете звернутися до менеджерів. Всі контактні дані розміщені на сайті.

Фільтрувати

Ціна
Виробники
Діаметр, м
0,0 0,0
Щільністьсть, гр/м2
Ширина, м
Гідравлічний перетин
Клас навантаження
Температурний режим експлуатації °C
Ширина шва мм
Глубина шва мм
Кількість мешканців, люд.
Продуктивність, л/с
Колір
Товщина, мм
Матеріал
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
вул. Лесі Українки, 5


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння