Водовідведення

Система водовідведення та дренажу ділянки Vodaland, Hauraton, Aco, Стандартпарк, Гідроліка, лоток в комплекті з чавунною решіткою максі super для АЗС, СТО. Купити лоток бетонний Стандартпарк , лоток пластиковий Hauraton , дощоприймач , пескоуловитель Гідроліка , колодязь оглядового каналізаційний, труба дренажна , люк каналізаційний, газонна решітка, геотекстиль, система грязеочісткі, сепаратори жиру та нафтопродуктів, дренаж, дренажний тунель . Купити в Харкові систему лінійного і точкового водовідведення Vodaland, Hauraton, Стандартпарк Maxi, Гідроліка Super.

Водовідведення

Лоток пластиковий H55, DN100

Standartpark
8050
175,89 грн
Лоток водовідвідний пластиковий низький для поверхневого водовідведення глибиною 55 мм, гідравлічне перетин DN100.
Водовідведення

Лоток пластиковий H80, DN100

Standartpark
8010
245,18 грн
Лоток водовідвідний пластиковий H80, DN100 для поверхневого водовідведення з можливістю бічного з'єднання з іншим лотком, а також з вертикальним підключенням до каналізаційної труби діаметром 110мм.
Водовідведення

Лоток пластиковий H120, DN100

Standartpark
8020
270,60 грн
Лоток водовідвідний пластиковий глибиною 120 мм з можливістю бічного з'єднання з іншим лотком, а також вертикального підключення до каналізаційної труби діаметром 110мм.
Водовідведення

Лоток пластиковий H155, DN100

Standartpark
8000-UA
503,07 грн
Лотокводоотводной пластиковий H155, DN100 для поверхневого водовідведення з можливістю вертикального підключення до каналізаційної труби діаметром 110мм.
Водовідведення

Лоток пластиковий гідроліка H135, DN100

Gidrolica
G800
410,00 грн
Лоток водовідвідний пластиковий гідроліка H135, з гідравлічним перетином ДУ100 для поверхневого водовідведення та з можливістю бічного з'єднання з іншим лотком, а також з вертикальним підключенням до каналізаційної труби діаметром 110мм.

Системи поверхневого водовідведення Hauraton, Стандартпарк, Гідроліка служать для збору талої та дощової води, що знаходиться на поверхні, а також відведення цієї води в зливову каналізацію .

Якісно змонтовані водовідвідні системи дозволяють прийняти і відвести великі потоки води, а значить позбутися від ризику затоплення. Рішення купити і встановити водовідведення має на увазі ще й грамотний розрахунок цієї системи, щоб всі елементи водовідвідної системи справлялися зі своїми функціями.

Компанія "Сучасний дім" пропонує великий вибір систем водовідведення, які відрізняються за своїми характеристиками: системи водовідведення з малими експлуатаційними навантаженнями для приватних забудов, системи водовідведення Стандартпарк maxi з великими навантаженнями для АЗС, СТО , складських терміналів, промислових підприємств і аеропортів.

Для правильного підбору системи водовідведення слід враховувати умови експлуатації, а саме: місце установки і передбачуваний обсяг відводиться води, тобто його пропускну здатність. Крім того, необхідно також взяти до уваги навантаження, яка буде впливати на них, в залежності від цього вибирається система певного класу навантаження. Лінійні водовідводи включають бетонні лотки , пластикові лотки , полімер лотки , дощоприймачі , < strong> дренажні труби та пескоуловители , які з'єднані між собою. Зверху водовідводи , накриваються знімними гратами , які виконують захисно-декоративну функцію. Грати перешкоджають потраплянню в систему різного сміття, листя, а також сприяють забезпеченню безпеки при пересуванні пішоходів і транспорту.

Купити водовідводи Стандартпарк maxi, Гідроліка super, Hauraton в Харкові зі складу можна в робочі дні з 9 до 18 годин. Якщо ж Ви хочете дізнатися яка ціна на водовідводи та вартість монтажу , можете звернутися до менеджерів. Всі контактні дані розміщені на сайті.

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Діаметр, м
0,0 0,0
Щільністьсть, гр/м2
Ширина, м
Гідравлічний перетин
Клас навантаження
Температурний режим експлуатації °C
Ширина шва мм
Глубина шва мм
Кількість мешканців, люд.
Продуктивність, л/с
Колір
Товщина, мм
Матеріал
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння