Блок Porotherm-44 Dryfix
Блок Porotherm-44 Dryfix

Блок Porotherm-44 Dryfix

Керамічний блок Porotherm-44 Dryfix шліфований для енергоефективних будівель R = 3.66 м 2 К / Вт.

Клей для блоків безкоштовно!

P-44 df
188,19 грн

(188,19 грн шт)

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 60.

Опис

Керамічний шліфований блок Porotherm-44 Dryfix (Поротерм 44 драй фікс), призначений для зведення зовнішніх несучих стін без додаткового утеплення.

В системі використовуються керамічні пустотілі блоки Porotherm-44 DryFix, які мають ідеальні геометричні розміри, за рахунок додаткової шліфовці горизонтальних поверхонь. Для з'єднання порожнистих блоків в системі застосовуються спеціальні балончики з жатим поліуретановим клеєм. Клей наноситься на горизонтальну поверхню блоків за допомогою звичайного пістолета для монтажної піни, і не вимагає ніякої додаткової підготовки. Це дуже проста і абсолютно новаторська система з'єднання порожнистих керамічних блоків.

Завдяки хорошій дифузійної здатності, керамічні блоки стабілізують вологість в будинку на сприятливому для людини рівні та постійно підтримують здоровий мікроклімат. Керамічні блоки відмінно акумулюють і утримують тепло, згладжуючи різкі перепади температури.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ POROTHERM DRYFIX

  • Швидкість кладки стін в 2 рази вище, ніж при традиційній «мокрою» технології кладки завдяки простоті і швидкості виконуваних робіт .
  • Збільшення будівельного сезону - можливість кладки і в зимовий період до температури -5 ° C.
  • Максимальна теплова захист - усунення "містків холоду" в вертикальних і горизонтальних швах.
  • Чистий і проста суха кладка - відсутня цикл приготування і нанесення розчину, відсутність інструментів для розведення, накладення і змішування розчину, клей наноситься за допомогою звичайного пістолета для піни.
  • Економія на матеріалах і ресурсах - не потрібні цемент, пісок, вода, немає витрат електроенергія для приготування суміші кладки , монтажний клей у вартості блоків!
  • Висока міцність стіни - кладка, виконана по си СТЕМ POROTHERM DRYFIX, миттєво отримує заявлені параметри міцності, вже через кілька годин може бути навантажена.
  • Швидка і економна оздоблення стіни - чисту стіну, можна штукатурити відразу ж після виконання робіт з кладки, тому не потрібно час для випаровування води зі стіни. Товщина штукатурки мінімальна за рахунок відмінної геометрії блоків.
  • Можливість створення стін різної товщини за рахунок великого асортименту блоків.

Точно і легко, як ніколи раніше! Система POROTHERM DRYFIX-це технологія для тих, хто цінує темпи і якість роботи на будівництві!

Все це дозволяє значно скоротити терміни введення в експлуатацію будівель, а значить, скоротити накладні витрати, пов'язані із забезпеченням будівельного циклу-охорона будівельного майданчика, оплата тимчасових схем електропостачання, погодинна оплата праці працівникам і т. д.

а найголовніший економічний ефект це можливість гараздо якнайшвидше розпочати експлуатацію будівлі, а значить, швидше почати отримувати прибуток!

Деталі товару

Формат, мм
440х248х249
Марка міцності
М 100
Вага, кг
17 кг
Кількість у м2
16 шт
Еквівалент умовної цегли
13,93
Морозостійкість
F25
Водопоглинання
15%
Звукоізоляція Rw, dB
56
Опір втраті тепла, R (m2C/W)
3.33
Коефіцієнт термічного опору, λ (Вт / м²К)
0,14
Кількість на палеті
60 шт

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння