Блок Porotherm-44 EKO + Dryfix

Блок Porotherm-44 EKO + Dryfix

Керамічний блок Porotherm-44 EKO + Dryfix для енерго ефективних будівель

P-44 edf
208,55 грн

(208,55 грн шт)

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 60.

Опис

Керамічний порожнистий блок Porotherm-44 EKO + Dryfix, призначений для зведення зовнішніх несучих стін без додаткового утеплення.

В системі використовуються керамічні пустотілі блоки Porotherm-44 EKO + Dryfix, які мають ідеальні геометричні розміри, за рахунок додаткової шліфовці горизонтальних поверхонь. Для з'єднання порожнистих блоків в системі застосовуються спеціальні балончики з жатим поліуретановим клеєм. Клей наноситься на горизонтальну поверхню блоків за допомогою звичайного пістолета для монтажної піни, і не вимагає ніякої додаткової підготовки. Це дуже проста і абсолютно новаторська система з'єднання порожнистих керамічних блоків.

Завдяки хорошій дифузійної здатності, керамічні блоки стабілізують вологість в будинку на сприятливому для людини рівні та постійно підтримують здоровий мікроклімат. Керамічні блоки відмінно акумулюють і утримують тепло, згладжуючи різкі перепади температури.

Однак, стіна з керамічних пустотілих блоків в 2 рази легше, таким чином навантаження на фундамент в 2 рази менше. Монтується в 5 разів швидше, не вимагає високої кваліфікації монтажників. Величезна перевага - однорідність стіни, вся стіна працює однаково, не виникають напруги - немає тріщин. Довговічність таких стін - кілька століть!

Блоки Porotherm-44 EKO + Dryfix витримують навантаження 100 кг / см2, тому з них можна будувати будинки в 5-6 поверхів без додаткових армуючих поясів, що знижує кінцеву вартість будинку.

При зведенні стін з цих блоків отримуємо меншу товщину стіни з найкращими теплоізоляційними властивостями (це важливий фактор в умовах постійного зростання цін на енергоносії), а роботи обходяться значно дешевше. Вибираючи матеріал для стін, потрібно враховувати не тільки вартість самого матеріалу, але і вартість робіт по монтажу, а також вартість додаткових матеріалів для монтажу. Вартість робіт 1м2 стіни з великоформатних блоків POROTHERM в 3 рази дешевше, ніж вартість кладки стін з рядового цегли!

Показники теплопровідності у керамічних блоків Porotherm-44 EKO + Dryfix стабільні цілий рік, а показники утеплювача погіршуються з підвищенням вологості і різким перепадом температури (підвищення вологості утеплювача на 1%погіршує теплоізоляцію на 15%).

Теплоізоляційні властивості блоків Porotherm-44EKO + Dryfix на 30%вище, ніж передбачено будівельними нормами України. Економія енергонасітелей стала реально відчутною!

Деталі товару

Формат, мм
440х248х249
Марка міцності
М 100
Вага, кг
17 кг
Кількість у м2
16 шт
Еквівалент умовної цегли
13,93
Морозостійкість
F25
Водопоглинання
15%
Звукоізоляція Rw, dB
56
Опір втраті тепла, R (m2C/W)
4,7
Кількість на палеті
60 шт
Матеріал
Керамика
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння