Блок Porotherm-44 Termo Dryfix

Блок Porotherm-44 Termo Dryfix

Керамічний блок Porotherm-44 T Dryfix з базальтовим наповнювачем для будівництва пасивних будинків R = 5.84 м 2 К / Вт.

Клей для блоків безкоштовно!

P-44 tdf
9,53 €

(9,53 € шт)

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 72.

Опис

Керамічний шліфований блок Porotherm-44 T Dryfix, призначений для зведення зовнішніх несучих стін пасивних будинків без додаткового утеплення.

В системі використовуються керамічні пустотілі блоки Porotherm-44Т DryFix, які мають заповнені мінеральним утеплювачем внутрішні порожнини. Для з'єднання порожнистих блоків в системі застосовуються спеціальні балончики з жатим поліуретановим клеєм. Клей наноситься на горизонтальну поверхню блоків за допомогою звичайного пістолета для монтажної піни, і не вимагає ніякої додаткової підготовки. Це дуже проста і абсолютно новаторська система з'єднання порожнистих керамічних блоків.

Завдяки хорошій дифузійної здатності, керамічні блоки стабілізують вологість в будинку на сприятливому для людини рівні та постійно підтримують здоровий мікроклімат. Керамічні блоки відмінно акумулюють і утримують тепло, згладжуючи різкі перепади температури.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ POROTHERM DRYFIX

  • Швидкість кладки стін в 2 рази вище, ніж при традиційній «мокрою» технології кладки завдяки простоті і швидкості виконуваних робіт .
  • Збільшення будівельного сезону - можливість кладки і в зимовий період до температури -5 ° C.
  • Максимальна теплова захист - R = 5,84 м2 * К / Вт і усунення "містків холоду" в вертикальних і горизонтальних швах.
  • Чистий і проста суха кладка - відсутня цикл приготування і нанесення розчину, відсутність інструментів для розведення, накладення і змішування розчину, клей наноситься за допомогою звичайного пістолета для піни.
  • Економія на матеріалах і ресурсах - не потрібні цемент, пісок, вода, немає витрат електроенергія для приготування суміші кладки, монтажний клей у вартості блоків!
  • Висока міцність стіни - кладка, виконана по системі POROTHERM DRYFIX, миттєво отримує заявлені параметри міцності, вже через кілька годин може бути навантажена.
  • Швидка і економна оздоблення стіни - чисту стіну, можна штукатурити відразу ж після виконання робіт з кладки робіт, тому що не потрібно час для випаровування води зі стіни. Товщина штукатурки мінімальна за рахунок відмінної геометрії блоків.

Деталі товару

Формат, мм
440х248х249
Марка міцності
М 75
Вес, кг
18,7
Кількість у м2
16 шт
Еквівалент умовної цегли
13,93
Морозостійкість
F25
Водопоглинання
15%
Звукоізоляція Rw, dB
56
Опір втраті тепла, R (m2C/W)
5,84 м2*К/Вт
Кількість на палеті
72 шт

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння