Лоток полімербетонний Н 210 DRIVE...

Лоток полімербетонний Н 210 DRIVE Ду100 з чавунною решіткою

Лоток полімербетонний Н 210 DRIVE Ду100 з чавунною решіткою і підсилюють насадками в комплекті.

70071334
89,25 €

(89,25 € 1 шт)

Опис

Лоток полімербетонний Н 210 DRIVE Ду100 з чавунною решіткою системи водовідведення посиленою серії DRIVE є оптимальним поєднанням вартості та технічних характеристик. Лотки застосовуються для збору та відведення води з протяжних великих поверхонь, виконані з полімербетону. Полімербетон - це бетон, в якому в'язка речовина -органіческій полімер; будівельний і конструкційний матеріал, що представляє собою затверділу суміш високомолекулярної речовини (поліефірна смола) з мінеральним заповнювачем. У порівнянні з цементними бетонами, полімерні і полімерцементні бетони мають більшу міцність на розтягнення, меншою крихкістю, кращої деформуємість. У них більш високі; водопроникність, морозостійкість, опір стиранню, стійкість до дії агресивних рідин і газів. Полімербетон ще називають "штучний камінь" через його міцності і зовнішньою подібністю. Комплектуються дані лотки підсилюють насадками з оцинкованої сталі, які впресовані в бічні стінки лотка і водоприймальних щілинними решітками з високоміцного чавуну. Мають клас навантаження D, що відповідає 400kN = 40 т. Преим уществует серії DRIVE:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію лотка і армує його.

3. Грати виконані з високоміцного чавуну марки ВЧ-50.

4. Виріб також випускається з вертикальним водовідводом, діаметр підключення до каналізаційної труби - 110 мм.

Завдяки своїм перевагам, лотки серії DRIVE користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків, промислових об'єктах та ін. Для забезпечення герметичного з'єднання лотків між собою використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
1000х160х210
Вес, кг
30,0
Довжина, м
1,0
Клас навантаження
D 400
Гідравлічний перетин
D 100

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння