Пісковловлювач полімербетонний з...

Пісковловлювач полімербетонний з чавунною решіткою DN200 MAX

Пісковловлювач полімербетонний c гратами щілинної чавунної, що підсилюють насадками (комплект) 0,5м, H600 DN200 - для поверхневого водовідведення - серія MAX.

07580
101,70 €

(101,70 € 1 шт.)

Опис

Пескоуловитель є сполучною ланкою між поверхневим водовідводом та зливової каналізацією. Але крім цього він збирає пісок, сміття і твердодісперсние добавки стоків, що дозволяє уникнути засмічення каналізаційних труб. Пісок і сміття збираються в оцинковану кошик, якій пескоуловитель укомплектовується додатково, ще корзина істотно полегшує чистку пісковловлювача. Даний пескоуловитель особоміцної, посиленою серії МАХ виготовлений з полімер, в порівнянні з цементними бетонами, полімерні і полімерцементні бетони мають більшу міцність на розтягнення, меншою крихкістю, кращої деформуємість. У них більш високі; водопроникність, морозостійкість, опір стиранню, стійкість до дії агресивних рідин і газів, комплектуються пескоуловители високоміцними гратами з чавуну, край посилений сталевими оцинкованими насадками, впресованими в бічні стінки пісковловлювача, має клас навантаження Е, що відповідає 600kN = 60 т.

Преим уществует серії МАХ:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію пісковловлювача і армує його.

3. Решітка виконана з високоміцного чавуну марки ВЧ-50.

4. Має можливість з'єднання з трубою діаметром 160-200 мм, а також шаблон для з'єднання з лотком полімербетонних DN 200, серії МАХ арт.№07500 (h335), №0750009 (h335).

5. Пісковловлювач полімербетонний DN 200 серії МАХ також може комплектуватися гратами чавунними щілинний класу навантаження F900 = 90 т.

Завдяки своїм перевагам, пескоуловители, що входять в систему лінійного водовідведення серії МАХ користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків, промислових об'єктах, автомобільних дорогах і ін. для забезпечення герметичного з'єднання всіх елементів водовідведення між собою, використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
500х285х600
Вес, кг
65,4
Довжина, м
0.5
Клас навантаження
E 600
Гідравлічний перетин
D 200

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння