Дощоприймач секційний полімербетонний...
Дощоприймач секційний полімербетонний...

Дощоприймач секційний полімербетонний (середня частина) DN300 MAX

дощеприймальними колодязь секційний полімербетонний (середня частина), H 440, DN 300 - для точкового збору води і освіти колодязя - серія MAX.

7770/2
134,22 €

(134,22 € 1 шт.)

Опис

Дощеприймальні полімер колодязі посиленої серії MAX DN 300 застосовуються для локального (точкового) збору великих потоків води в зонах інтенсивних механічних навантажень, коли виникає необхідність наростити висоту дощоприймача. Секційний колодязь складається з трьох секцій: верхня, середня і нижня, які встановлюються один на одного і використовуються як ревізійні або дренажні колодязі різних розмірів, класів навантаження (E600 = 60т, F900 = 90т) і глибин. Дощоприймач є сполучною ланкою між поверхневим водовідводом та зливової каналізацією і може використовуватися як пескоуловитель, крім цього він збирає пісок, сміття і твердодісперсние добавки стоків, що дозволяє уникнути засмічення каналізаційних труб. Даний секційний дощеприймальними колодязь особоміцної, посиленою серії МАХ є середньою частиною колодязя, виготовлений з полімер, в порівнянні з цементними бетонами, полімерні і полімерцементні бетони мають більшу міцність на розтягнення, меншою крихкістю, кращої деформуємість. У них більш високі; водопроникність, морозостійкість, опір стиранню, стійкість до дії агресивних рідин і газів, для освіти колодязя використовується з нижньою частиною дощоприймального колодязя - артикул №7770 / 3 і верхньою частиною - артикул №07770 / 1, яка комплектується високоміцними гратами з чавуну, край дощоприймача посилений сталевими оцинкованими насадками, впресованими в бічні стінки, має клас навантаження Е, що відповідає 600kN = 60 т.

Преим уществует верхній частині дощоприймального колодязя серії МАХ:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію дощоприймача і армує його.

3. Грати виконані з високоміцного чавуну марки ВЧ-50. Дощоприймачі посиленою серії МАХ можуть комплектуватися гратами чавунними класом навантаження F900 = 90 т., Якщо того вимагають умови вашого об'єкта.

4. Має можливість з'єднання з трубою діаметром 160-200 мм. Під замовлення дощеприймальні колодязі можуть виготовлятися з шаблонами для підключення труб необхідного діаметра, також має шаблон для з'єднання з лотками полімербетонних DN300, серії MAX - артикул №07700, №0770009.

5. Для полегшення обслуговування дощоприймального колодязя в верхню частину можна встановити кошик з оцинкованої сталі для збору піску, листя, сміття.

Завдяки своїм перевагам, дощеприймальні колодязі серії МАХ користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків, на промислових об'єктах, автомобільних дорогах і ін. Для забезпечення герметичного з'єднання всіх елементів водовідведення між собою, використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
510х386х440
Вес, кг
42,6
Клас навантаження
E 600
Гідравлічний перетин
D 300

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння