Труба 110 ПВХ SN4 зовнішньої каналізації
Труба 110 ПВХ SN4 зовнішньої каналізації

Труба 110 ПВХ SN4 зовнішньої каналізації

Труба 110 ПВХ SN4 зовнішньої каналізації 110х3,2х1000 мм.

Т8411-И
2,77 €

(2,77 € 1 м.п.)

Опис

Труба 110 ПВХ SN4 зовнішньої каналізації служать для організації зливової і зовнішньої каналізації на приватних об'єктах і в промисловому будівництві. Вони прості в монтажі, мають хороші експлуатаційні властивості. Основними перевагами зовнішньої каналізації з труб ПВХ є:

1. Відносно низька вартість, в порівнянні з цінами на каналізаційними трубами з інших матеріалів (сталь, чавун). 2.Простота монтажу - з'єднання відбувається розтрубним способом, що не вимагає застосування спеціального устаткування, внаслідок цього фактора, спрощена і процедура демонтажу.

3.Большой вибір з'єднують і розгалужується елементів - це спрощує проектування трубопроводів різного ступеня складності конфігурації об'єкта.

4.Коррозійная стійкість, гладка внутрішня поверхня і стійкість до агресивних середовищ , що в цілому робить роботу каналізаційної системи ще більш ефективною і не обростає відкладеннями.

5 . Відсутність електропровідності - ПВХ - це діелектрик, тому відпадає потреба в монтажі заземлення.

6.Небольшой вага виробів трубопроводу значно полегшує доставку на об'єкт, монтажні роботи і надійність з'єднання всіх елементів.

7.Срок служби до 50 років.

Труба ПВХ 110 SN4 зовнішньої каналізації - застосовується для монтажу під дорогами з невеликою прохідністю і з обмеженням маси автотранспорту (промислове будівництво). Для забезпечення герметичного з'єднання всіх елементів водовідведення між собою, використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів.

Деталі товару

Формат, мм
110х3,2х1000
Діаметр, м
0,110

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння