Сепаратор нафтопродуктів...
Сепаратор нафтопродуктів...

Сепаратор нафтопродуктів коалісцентний з відстійником і системою "By-Pass" SWОBK

Коалісцентний сепаратор нафтопродуктів з відстійником і системою "By-Pass" SWОBK 3 (продуктивність 3 л / с).

Rainpark
3 305,00 €

(3 305,00 € 1 шт.)

Опис

Сепаратор нафтопродуктів (вуглеводів) затримує нафтопродукти (вуглеводи) і осадові речовини, що містяться в стічних водах. Дуже важливе значення має правильний вибір обладнання для конкретного об'єкта. Сепаратор не може бути занадто малим, так як не забезпечить необхідної сепарації, також він не може бути і більшим - по чисто економічних міркувань. Коалісцентние сепаратори з відстійником і системою "By-Pass" SWОBK (SW- сепаратор нафтопродуктів; О-відстійник; В-система "By-Pass-5"; K- коалісцентний касета;) бувають різної продуктивності - від 3 л / с до 20 л / с., при включеній системі "By-Pass, продуктивність збільшується до 100 л / с.

ПРИНЦИП РОБОТИ коалісцентний СЕПАРАТОРА НАФТОПРОДУКТІВ з відстійників і BY-PASS: Дощові, а також технічні води, що містять нафтопродукти та інші тверді забруднення (грунт, пісок та інші тверді речовини) на першому етапі потрапляють у відстійник, який призначений для виділення зважених речовин (грунт, пісок і т.д) зі стічної води, а також для затримки легко віддільною частини нафтопродуктів. Відстійник виконує функцію заспокійливої ​​і усереднюються ємності. BY-PASS (переливної (зливний) обхід), встановлений в відстійнику над порогом входу в сепаратор - це система, застосування якої, можна п'ятикратно збільшити номінальний витрата (це стандартне рішення). сепаратор ри з системою "By-Pass" застосовуються для відведення зливових вод з великих площ. BY-PASS забезпечує роботу сепаратора під час проливних дощів. Коли йдуть сильні дощі обсяг надходять в сепаратор зливових вод перевищує його номінальний расход.Еслі цей рівень буде перевищений, тоді включається BY-PASS. Таким чином, надлишкова рідина не має великого вмісту нафтопродуктів і не порушує роботи сепаратора, а одночасно і бруд, пісок і др.твердие речовини затримуються в відстійнику. Завдяки вбудованому дефлектори уповільнення швидкості і процесу седіментізаціі відбувається очищення від твердих забруднень, що містяться в стічних водах. У наступній фазі вода, забруднена нафтопродуктами надходить в сепаратор, який оснащений коалісцентний вставкою - це невід'ємна частина сепаратора, своєю будовою подібна до структури бджолиних сот. Кожна крапля забрудненої води повинна пройти через закручений лабіринт стінок вставки. Під час проходу через вкладиш найдрібніші частинки нафтопродуктів, які знаходяться у воді прилипають до стінок сот, будучи ядром для утворення більш великих крапель. Крапля досягає розміру при якому їй достатньо енергії для відриву від стінки, внаслідок чого вона і піднімається на поверхню. Стічні води випускаються з сепаратора через сифон, забезпечений автоматичним затвором, що запобігає проникнення нафтопродуктів назовні. Нафтопродукти утворюють шар, який накопичується в сепараторі, а вода очищена до необхідних показників, може виводиться в навколишнє середовище. Сепаратори нафтопродуктів виготовлені з поліетилену високої щільності, у відповідність з нормою PN EN 1825-2: 2002 (U) і відповідає міжнародному сертифікату якості ISO 9001 і має такі властивості: хороша стійкість до ударів, чудовий вид внутрішньої і зовнішньої поверхні, стійкість до ультрафіолетового випромінювання . Основна комплектація сепаратора:

- відстійник; - сепарації камера; - коалісцентний касета; - система BY-PASS (збільшує пропускну здатність в 5 разів). - система автоматичної блокади; - система відбору проб; - вентиляція. Додатково: надставка, чавунні люки (витримують до 15 т), система візуальної та звукової сигналізації. ПРИМІТКА: За спеціальним замовленням сепаратор може бути оснащений розширеним байпасом, що дозволить десятикратно збільшити номінальний витрата, а також виробляються сепаратори з відстійниками подвійного і потрійного запасу, камерами для насоса і з корпусом зі склопластику, в залежності від вимог вашого об'єкта.

Деталі товару

Продуктивність, л/с
от 3 до 100

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння