Цегла облицювальна клінкер

Клінкерна цегла від офіційного постачальника і цегла ручного формування за низькою ціною Gima, Feldhaus, Roben, Vandersanden, Terreal, MBI, Terca, LHL, Crh, Mora ceramicas, Muhr klinker, Vande Moortel, S.Anselmo, Olfry, Wienerberger, Hagemeister мають унікальні властивості: висока міцність на стиск, низьке водопоглинання, стійкість кольору до впливу сонячного випромінювання, морозостійкість, а також стійкість до будь-яких негативних впливів навколишнього середовища, що обумовлює столітній термін служби без витрати на ремонт фасаду.

Лицьова керамічна цегла Керамея, Євротон і кращих європейських виробників. Великий вибір кольорів, фактури поверхні і різні формати дозволяють створювати унікальні, неповторні фасади будівель, термін служби яких не обмежений.


Цегла облицювальна клінкерна та ручного формування від постачальника

Облицювальна клінкерна цегла виготовляється з високоякісних сортів глини і випалюється при температурі до 1300 градусів. Високоякісний клінкер можна визначити за характерним звуком високого тембру, що виникає при легкому ударі однієї цеглини по інший.

Фасадна цегла керамічна європейських виробників Muhr, MBI, Terca , Gima, Vande Moortel, S.Anselmo, LHL, CRH, ROBEN, FELDHAUS, Mora, VANDERSANDEN, Olfry, Wienerberger-це ідеальний матеріал для облицювання фасадів будівель. Клінкерна облицювальна цегла має великий вибір кольру і форм, має унікальні технічні характеристики: високу марку міцьності, низьке поглинання вологи, стійкість до усіх факторів атмосферного впливу!

На заводі Mora ceramicas виготовляється унікальна клінкерна цегла білого, чорного і сірого кольору.

Низьке водопоглинання клінкеру перешкоджає переміщенню вологи в стіні, яке викликає вилуговування або утворенню вапняних нальотів і забезпечує відмінну морозостійкість.

Лицьова клінкерна цегла має високу стійкість до усіх негативних впливів зовнішніх факторів, тому, будівлі, облицювання керамічною цеглою мають термін служби декілька століть, з часом не втрачають привабливого зовнішнього вигляду і забезпечують комфортне проживання в таких будинках.

Керамічна цегла ручного формування виготовляється за технологією пресування з подальшим випалюванням. Ця технологія грунтується на стисненні сировини в формах у присутності невеликих кількостей води або кварцового піску, що дозволяє отримати неоднорідну шорстку лицьову поверхню.

Цегла довгого вузького формату виробляється на багатьох заводах, але особливо приваблива співвідношенням ціна-якість цегла MBI GeoStylistix.

Купити цеглу в Харкові, дізнатися яка ціна на облицювальну цеглу можна за контактною інформацією у розділі Контакти. Ми пропонуємо клінкерну і лицювальну цеглу різних кольорів і розмірів: керамея, євротон, crh, roben, feldhaus, muhr, terca, vandersanden, vande moortel, terreal, sanmarco, mora, lhl, olfry, gima, hagemeister, mbi geostylistix, wienerberger

ЛЕГКО БУДУВАТИ - КОМФОРТНО ЖИТИ!

Фільтрувати

Ціна
грн грн
Виробники
Марка міцності
Морозостійкість
Витрата розчину на м2
Витрата шовного розчину на м2
Звукоізоляція Rw, dB
Відхилення лінійних розмірів
Відхилення форми в площині
Пустотність
Колір
Матеріал
Filter
КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ЗАМОВЛЕННЯ
VIPmdh Viber Contact WhatsApp VIPmdh Telegram VIPmdh

ПН - ПТ з 900 до 1800

ПП «Сучасний Будинок»

61001, Україна, м. Харків,
пров. Карбишева, 3


Вам потрібні консультації з будівництва та облаштування будинку або будівельні матеріали оптом та в роздріб?

Просто зателефонуйте фахівцям компанії «Сучасний Будинок» - забезпечимо підбір і доставку за вигідною ціною від виробника і в найкоротші терміни!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння