Будинок з блоків Heluz

Компанія HELUZ спеціалізується на виробництві керамічних стінових блоків, які дозволяють будувати пасивні будинки і енергоефективні будівлі з мінімальним споживанням теплової енергії.

На заводах HELUZ вперше в Європі почали випуск несучих блоків для одношарових стін, які без додаткового утеплення дозволяють будувати будівлі, відповідні Директиві про енергетичну ефективність будівель № 2010/31/EU (EPBD).

Ця Директива діє на всій території Європейського Союзу та визначає норми теплозбереження будівель. Відповідно до Директиви в Європі з 2021 всі нові будівлі повинні будується " nearly zero energy buildings" ( з «майже нульовим споживанням енергії»). Компанія HELUZ з огляду на зростаючі вимоги до енергозбереження будівель розробила і налагодила випуск великого асортименту блоків для одношарової стіни, які випереджають жорсткі європейські норми.

Тільки компанія HELUZ виробляє стінові блоки з термічним опір R = 9.06 m2K / W, що на 26% вище, ніж у конкурентів.

На заводах HELUZ випускаються керамічні блоки таких серій:

серія FAMILY 2 in 1 це керамічні шліфовані блоки c пінополістирольним наповнювачем для зовнішніх несучих стін товщиною 25, 30, 38, 44 і 50 сантиметрів, з термічним опором R від 3,43 до 9,06 m2K / W, при товщині стіни 50 і 44 сантиметри будинки не вимагають установки систем опалення;

серія FAMILY -це керамічні шліфовані блоки зі складною внутрішньою структурою без наповнювача для зовнішніх і внутрішніх несучих стін товщиною 25, 30, 38, 44, 50 сантиметрів, з термічним опором R від 3,24 до 6,56 m2K/W, з блоків товщиною 500 мм можна зводити пасивні будинки;

серія STI це керамічні шліфовані блоки для зовнішніх і внутрішніх несучих стін енергоефективних будівель товщиною 38, 40, 44 і 49 см, з термічним опором R від 4,2 до 5,55 m2K / W;

серія PLUS це керамічні шліфовані блоки для зовнішніх і внутрішніх несучих стін будівель з мінімальними тепловтратами, товщиною 36,5; 38, 40 і 44 см з термічним опором R від 3.68 до 4,62 m2K/W.

Великий асортимент блоків HELUZ дозволяє вирішити найскладніші конструктивні завдання і побудувати будинок з нульовим енергоспоживанням.

Related products

Блоки HELUZ

Блок Heluz 38 Family 2 in 1

HELUZ
HF020138
513,12 грн
Блок керамічний шліфований Heluz 38 Family 2 in 1, серія Family 2 in 1
Блок Heluz 50 Family 2 in 1...
  • -132,00 грн
520,80 грн 652,80 грн
Блок керамічний шліфований Heluz 50 Family 2 in 1 з утеплювачем, серія Family 2in1 використовується для будівництва зовнішніх та внутрішніх несучих стін пасивних будинків. Блок Heluz 50 Family 2in1 укладається на тонкошаровий поліуретановий або мінеральний клей. Вартість поліуретанового клею врахована у вартість блоків Heluz 50 Family 2in1
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння