Цегла клінкер Roben hobart
Цегла клінкер Roben hobart

Цегла клінкер Roben hobart

Клінкерна цегла виробляється з різних сортів глини

r001
1,50 €

Опис

Керамічна фасадна цегла концерну Roben - це ідеальний матеріал для

облицювання фасадів будівель. Його унікальність полягає як у великій колірній гамі, так і в унікальних технічних характеристиках.

Низьке водопоглинання клінкерної цегли запобігає переміщенню води в стіні, яке викликає вилуговування або утворенню вапняних нальотів і забезпечує відмінну морозостійкість.

< p> Лицьова цегла - це не тільки декоративний елемент в конструкції будинку, а перш за все - це захист будинку від негативного впливу зовнішнього середовища.

Цегла Roben виготовляється без будь-яких барвників, а колір клінкеру досягається змішуванням глини різного кольору, а також спеціальною технологією випалу.

Облицювання будинку першої приймає на себе вплив атмосферних опадів, ультрафіолетового випромінювання, різких температурних перепадів, і від того, як стійко облицювальний матеріал буде сприймати все негативні впливи, буде залежати на скільки довго Ваш будинок збереже свій вигляд і як довго він Вам буде служити.

Лицьова клінкерна цегла, завдяки своїм характеристикам, має високу стійкість до всіх негативних впливів зовнішніх факторів і, тому, будівлі, облицювання клінкерною цеглою мають термін служби кілька століть, з часом не втрачають привабливого зовнішнього вигляду і забезпечують комфортне проживання в таких будинках.

Деталі товару

Формат, мм
240x115x71
Марка міцності
М 500
Вес, кг
3,0
Кількість у м2
48 шт
Витрата розчину на м2
35 л
Морозостійкість
F50
Водопоглинання
5%
Кількість на палеті
416 шт

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння