Плитка травертин класик антик 20х60
Плитка травертин класик антик 20х60
Плитка травертин класик антик 20х60

Плитка травертин класик антик 20х60

Плитка антик 20х60 з натурального травертину

тр01
3 600,00 грн

(3 600,00 грн м2)

Опис

Плитка колота антик виготовлена ​​з натурального каменю травертин, має окатанную поверхню, що надає її вид старовинного каменю.

Травертин це натуральний матеріал, який утворюється шляхом мінералізації в тривалому процесі вапняних відкладень. Найчастіше такі вапняні відкладення відбуваються в місцях виходу мінеральних вод на поверхню, де тиск води знижується і відбувається її інтенсивне випаровування.

Травертин дуже гарний камінь. Він використовується для обробки фасадів будівель, внутрішніх приміщень, а також для облицювання підлоги та доріжок.

Травертин, відомий з найдавніших часів як тібурскій камінь, знайшов широке застосування в стародавньому Римі. Найвідоміше будова, де був використаний травертин-це будівля Колізею в Римі, яке збереглося до наших днів.

Ці приклади свідчать про якість травертину, його властивості не змінювати структуру і зовнішній вигляд тисячоліття!

< p> Плитки з травертину виробляються різних форматів з різною обробкою поверхні: колота, антична, брашірованная, полірована.

Наш травертин має найбільшу щільність, тому з нього можна виробляти плитку розміром 610х915 мм при товщині всього 12 мм, що дозволяє монтувати її прямо на клей без застосування дорогих несучих систем.

Висока щільність каменю обумовлює його низьке водопоглинання, а значить його високу морозостійкість, що дозволяє використовувати наш травертин для обробки фасадів без додаткової просочення гидрофобизатором.

Травертин має досить велику кольорову гаму: білий, жовтий, червоний, сірий та ін., що дає можливість створювати інтер'єри і фасади на будь-який смак.

Деталі товару

Формат, мм
600х200х21
Морозостійкість
F50
Водопоглинання
1,5%

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння