Мембрана Maxi гідроізоляційна...
Мембрана Maxi гідроізоляційна...

Мембрана Maxi гідроізоляційна диффузионная

Мембрана Euruvent Maxi гідроізоляційна диффузионная щільністю 140 гр / м2 застосовується для додаткової гідроізоляції підпокрівельного простору покрівель з штучних матеріалів. Може застосовуватися при укладанні на суцільний настил.

EV-01maxi
86,00 грн

(86,00 грн За м. кв)

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 75.

Опис

Підпокрівельна тришарова гідроізоляційна мембрана Euruvent Maxi складається з двох шарів поліпропіленової тканини і функціональної плівки, що забезпечує високу паропроникність водяної пари і водонепроникність. Виробляється на замовлення матеріал з двома самоклеящимися стрічками - маркування SK2. Володіє підвищеною стійкістю до розриву сильно впливає на комфорт покрівельної роботи. Спеціалізовані стабілізатори забезпечують стійкість матеріалу до УФ-випромінювання до 4 місяців, тому можливо відстрочити монтаж покрівельного покриття.

Застосовується як попереднє покриття скатних, ізольованих, вентильованих дахів, також із суцільною латами. Ідеально підходить для ремонту даху і горища. Не потребує вентиляційної щілини між мембраною і теплоізоляцією (стекланая або мінеральна вата), тому мембрана може безпосередньо стикатися з термічною ізоляцією. Підходить для майже всіх покрівельних покриттів, особливо для керамічної, бетонної черепиці та металочерепиці.

Деталі товару

Щільністьсть, гр/м2
140
Паропроникність, гр/м2/добу
3000
Опір діфузії Sd
0,02 м
Ширина, м
1,5х50

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння