Лоток полімербетонний H60 з відводом...

Лоток полімербетонний H60 з відводом 110 мм низький

Лоток полімербетонний H60 з відводом 110 мм низький для поверхневого водовідведення з можливістю вертикального підключення до каналізаційної труби діаметром 110 мм.

701009
553,60 грн

(553,60 грн 1 шт)

Опис

Лотки з шириною перетину 100мм застосовуються в місцях з неінтенсивним рухом легкового транспорту і пішохідних зонах - котеджне будівництво, гаражі, паркінги, багатоповерхові автостоянки, пішохідні тротуари, спортивні об'єкти. Лотки лінійного водовідведення збирають і відводять воду з протяжних великих поверхонь. Одночасно збирають і транспортують поверхневі стоки до місця скидання. В даний час лінійні водовідводи застосовуються в системі зливової каналізації. Кожен виріб розраховане на певний клас навантаження, класи навантажень допоможуть правильно вибрати лотки, згідно з вимогами вашого об'єкта і уникнути проблем при його подальшої експлуатації. Даний лоток має клас навантаження А-С, що дозволяє витримувати навантаження до 250kN = 25т. Для забезпечення надійної герметизації з'єднання лотків між собою використовуються герметики. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Характеристика матеріалу:

Полімербетон - це бетон, в якому в'язка речовина -органіческій полімер; будівельний і конструкційний матеріал, що представляє собою затверділу суміш високомолекулярної речовини (поліефірна смола) з мінеральним заповнювачем. У порівнянні з цементними бетонами, полімерні і полімерцементні бетони мають більшу міцність на розтягнення, меншою крихкістю, кращої деформуємість. У них більш високі; водопроникність, морозостійкість, опір стиранню, стійкість до дії агресивних рідин і газів. Полімербетон ще називають "штучний камінь" через його міцності і зовнішньою подібністю.

Деталі товару

Вес, кг
6,3
Водопоглинання
1%
Довжина, м
1,0
Клас навантаження
С 250
Гідравлічний перетин
D 100

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння