Лоток пластиковий H378, DN300

Лоток пластиковий H378, DN300

Лоток водовідвідний пластиковий H378, DN300, для поверхневого водовідведення та з можливістю бічного з'єднання з іншим лотком.

8740
1 383,55 грн

(1 383,55 грн 1 шт.)

Опис

Лоток пластиковий H378, DN300 застосовується в місцях з інтенсивним рухом легкового та вантажного транспорту і пішохідних зонах, спеціально створені для відводу великого потоку дощової води, застосовуються в котеджному будівництві, гаражі, паркінги, багатоповерхові автостоянки, пішохідні тротуари, спортивні об'єкти. Лотки лінійного водовідведення збирають і відводять воду з протяжних великих поверхонь. Одночасно збирають і транспортують поверхневі стоки до місця скидання. В даний час лінійні водовідводи застосовуються в системі зливової каналізації. Кожен виріб розраховане на певний клас навантаження, класи навантажень допоможуть правильно вибрати лотки, згідно з вимогами вашого об'єкта і уникнути проблем при його подальшої експлуатації. Даний лоток має клас навантаження А-С, якщо лоток накрити гратами: оцинкованої, то це клас навантаження А, що відповідає 15kN = 1.5т, якщо ж лоток накрити чавунною решіткою, це дозволяє витримувати навантаження до 250kN = 25т. Для забезпечення надійної герметизації з'єднання лотків між собою використовуються герметики. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Характеристика матеріалу:

Лоток виконаний з морозостійкого, ударостійкого, хімстійкого, термопластичного, полімерно-композиційного пластику. При середньодобових температурах лотки мають високу стійкість до впливу кислот і лугів.

Деталі товару

Вес, кг
6.5
Довжина, м
1,0
Клас навантаження
С 250
Гідравлічний перетин
D 300

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння