Лоток бетонний з чавунною решіткою...
Лоток бетонний з чавунною решіткою...
Лоток бетонний з чавунною решіткою...

Лоток бетонний з чавунною решіткою DN200, H330 MAX

Лоток бетонний (фибробетон) з гратами водовідвідної чавунної щілинний і підсилюють сталевими насадками (комплект) DN 200, H 330 - серія MAX.

04500
71,30 €

(71,30 € 1 шт.)

Опис

Лотки фібробетони, особливо міцні, ударостійкі посиленою серії MAX - це серії лотків, посилених сталевими оцинкованими насадками і укомплектовані чавунними ґратами класом навантаження D400 = 40т, E600 = 60т, F900 = 90т. Комплекти високоміцних лотків знаходять широке застосування при будівництві та реконструкції вулиць, площ, парків культури і відпочинку, вокзалів, аеропортів, також водостоками посиленою серії комплектуються АЗС, станції технічного обслуговування вантажного транспорту, складські комплекси і термінали, виробничі площі та автостради, автобусні та вантажні парки , де високі механічні і динамічні навантаження, а також місця з інтенсивним рухом транспорту. Лотки посиленою серії MAX захищені насадками з оцинкованої сталі, які впресовані в бічні стінки лотка і пов'язані з заставними анкерами, армирующими лоток. У конструкції анкерів передбачена можливість заміни кріплення болта і гайки, що робить систему ремонтоспособность і довговічний, добре продумана система кріплення решітки до лотка дозволяє уникнути руйнування стінок каналу під дією великих поверхневих навантажень, виробляються лотки посиленою серії з фібробетону, полімербетону та пластику, а також з різними гідравлічними перетинами (DN 110, 160, 200, 300 і 500) і висотами (від h 130 до 600). Виникають ситуації, коли неможливо створити бажаний ухил за допомогою поверхні, але при цьому лінійний поверхневий водовідвід повинен бути і надійно функціонувати, для цього в посиленою серії MAX з фібробетону, передбачена серія літаків з різними висотами, що при установці дозволяє створювати так званий "каскад" , тобто перепад висот, за допомогою якого вода через пескоуловитель буде йти в зливову каналізацію. Даний лоток виготовлений з фібробетону, має клас навантаження Е 600 = 60 т, поставляється стандартним комплектом: лоток з підсилюють насадками, дві решітки чавунні щілинні довгою 500 мм (марка чавуну ВЧ-50), кріплення (болти і гайки). Для забезпечення герметичного з'єднання лотків між собою використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Спеціальні можливості серії МАХ DN 200.

1. Виробляються на замовлення будь-якої висоти від 215 до 330 мм з різницею висот між сусідніми лотками від 5 мм.

2. Виробляється з внутрішнім ухилом від 5 до 50 мм.

3. Можуть бути виготовлені з вертикальним водовідводом, можливість з'єднання з трубою діаметром 160мм (при цьому до артикулу вироби в кінці додасться ........ 09).

Деталі товару

Формат, мм
1000х285х330
Вес, кг
128
Довжина, м
1,0
Клас навантаження
E 600
Гідравлічний перетин
D 200

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння