Пескоуловитель бетонний з чавунною...

Пескоуловитель бетонний з чавунною решіткою DN110 MAX

Пескоуловитель бетонний c гратами щілинної чавунної, що підсилюють насадками (комплект) 0,5м, H500 DN110 - для поверхневого водовідведення - серія MAX.

04180
42,20 €

(42,20 € 1 шт.)

Опис

Пескоуловитель є сполучною ланкою між поверхневим водовідводом та зливової каналізацією. Але крім цього він збирає пісок, сміття і твердодісперсние добавки стоків, що дозволяє уникнути засмічення каналізаційних труб. Пісок і сміття збираються в оцинковану кошик, якій пескоуловитель укомплектовується додатково, ще корзина істотно полегшує чистку пісковловлювача. Даний пескоуловитель особоміцної, посиленою серії МАХ виготовлений з фібробетону, армований скловолокном, комплектується високоміцними гратами з чавуну, край пісковловлювача посилений сталевими оцинкованими насадками, впресованими в бічні стінки, має клас навантаження Е, що відповідає 600kN = 60т.

Преим уществует серії МАХ:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію пісковловлювача і армує його.

3. Грати виконані з високоміцного чавуну марки ВЧ-50.

4. Має можливість з'єднання з трубою діаметром 110-160 мм, а також шаблон для з'єднання з лотком бетонним DN 110, серії МАХ арт.№04100 (h230), №0410009 (h230).

Завдяки своїм перевагам, пескоуловители , що входять в систему лінійного водовідведення серії МАХ користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків тощо. для забезпечення герметичного з'єднання всіх елементів водовідведення між собою, використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
500х185х500
Вес, кг
65,4
Водопоглинання
3,5%
Довжина, м
0.5
Клас навантаження
E 600
Гідравлічний перетин
D 110

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння