Пескоуловитель бетонний з чавунною...

Пескоуловитель бетонний з чавунною решіткою DN200 MAX

Пескоуловитель бетонний c гратами щілинної чавунної, що підсилюють насадками (комплект) 0,5м, H530 DN 200 - для поверхневого водовідведення - серія MAX.

04580
55,00 €

(55,00 € 1 шт.)

Опис

Пескоуловитель є сполучною ланкою між поверхневим водовідводом та зливової каналізацією. Але крім цього він збирає пісок, сміття і твердодісперсние добавки стоків, що дозволяє уникнути засмічення каналізаційних труб. Пісок і сміття збираються в оцинковану кошик, якій пескоуловитель укомплектовується додатково, ще корзина істотно полегшує чистку пісковловлювача. Даний пескоуловитель особоміцної, посиленою серії МАХ виготовлений з фібробетону, армований скловолокном, комплектується високоміцними гратами з чавуну, край пісковловлювача посилений сталевими оцинкованими насадками, впресованими в бічні стінки, має клас навантаження Е, що відповідає 600kN = 60 т.

най уществует серії МАХ:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію пісковловлювача і армує його.

3. Грати виконані з високоміцного чавуну марки ВЧ-50. Пескоуловители посиленою серії МАХ можуть комплектуватися гратами чавунними класом навантаження E600 = 60 т. Або F900 = 90 т., В залежності від вимог вашого об'єкта.

4. Має можливість з'єднання з трубою діаметром 160-200 мм, а також шаблон для з'єднання з лотком бетонним DN 200, серії МАХ арт.№04500 (h330), №0450009 (h330).

5. При необхідності можна нарощувати висоту пісковловлювача, використовуючи секційні бетонні пескоуловители DN 200, серії МАХ.

Завдяки своїм перевагам, пескоуловители, що входять в систему лінійного водовідведення серії МАХ користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків, промислових об'єктах та ін. Для забезпечення герметичного з'єднання всіх елементів водовідведення між собою, використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
500х285х530
Вес, кг
82
Водопоглинання
3,5%
Довжина, м
0.5
Клас навантаження
D 400
Гідравлічний перетин
D 200

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння