Пісковловлювач полімербетонний з...

Пісковловлювач полімербетонний з чавунною решіткою "протекток" DN110 MAX

Пісковловлювач полімербетонний c гратами щілинної чавунної "протектор", що підсилюють насадками (комплект) 0,5м, H500 DN110 - для поверхневого водовідведення - серія MAX.

07182
68,05 €

(68,05 € 1 шт.)

Опис

Пескоуловитель є сполучною ланкою між поверхневим водовідводом та зливової каналізацією. Але крім цього він збирає пісок, сміття і твердодісперсние добавки стоків, що дозволяє уникнути засмічення каналізаційних труб. Пісок і сміття збираються в оцинковану кошик, якій пескоуловитель укомплектовується додатково, ще корзина істотно полегшує чистку пісковловлювача. Даний пескоуловитель особоміцної, посиленою серії МАХ виготовлений з полімер, в порівнянні з цементними бетонами, полімерні і полімерцементні бетони мають більшу міцність на розтягнення, меншою крихкістю, кращої деформуємість. У них більш високі; водопроникність, морозостійкість, опір стиранню, стійкість до дії агресивних рідин і газів, комплектуються пескоуловители високоміцними гратами з чавуну, край посилений сталевими оцинкованими насадками, впресованими в бічні стінки пісковловлювача, має клас навантаження D, що відповідає 400kN = 40т.

Преим уществует серії МАХ:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію пісковловлювача і армує його.

3. Решітка виконана з високоміцного чавуну марки ВЧ-50, має оновлений дизайн, що імітує слід від шин, але клас навантаження нижче, ніж у звичайній чавунній щілинний решітки, відповідно і нижче ціна.

4. Має можливість з'єднання з трубою діаметром 110-160 мм, а також шаблон для з'єднання з лотком полімербетонних DN 110, серії МАХ арт.№07102 (h230), №0710209 (h230).

5. Пісковловлювач полімербетонний DN 110 серії МАХ також комплектується гратами чавунними щілинний класу навантаження Е600 = 60т.

Завдяки своїм перевагам, пескоуловители, що входять в систему лінійного водовідведення серії МАХ користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків тощо. Для забезпечення герметичного з'єднання всіх елементів водовідведення між собою , використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
500х185х500
Вес, кг
53,5
Довжина, м
0.5
Клас навантаження
D 400
Гідравлічний перетин
D 110

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння