Пескоуловитель секційний...

Пескоуловитель секційний полімербетонний (нижня частина) DN200 MAX

Пескоуловитель секційний полімербетонний (нижня частина) 0,5м, H575 DN200 - серія MAX.

07580/3
2 131,41 грн

(2 131,41 грн 1 шт.)

Опис

Коли виникає необхідність наростити висоту пісковловлювача, використовують секційні пескоуловители, що складаються з трьох секцій: верхня, середня і нижня, які встановлюються один на одного і використовуються як ревізійні або дренажні колодязі різних розмірів, класів навантаження (D400 = 40т, E600 = 60т , F900 = 90т) і глибин. Пескоуловитель є сполучною ланкою між поверхневим водовідводом та зливової каналізацією. Але крім цього він збирає пісок, сміття і твердодісперсние добавки стоків, що дозволяє уникнути засмічення каналізаційних труб. Даний секційний пескоуловитель особоміцної, посиленою серії МАХ є нижньою частиною колодязя, виготовлений з полімер, в порівнянні з цементними бетонами, полімерні і полімерцементні бетони мають більшу міцність на розтягнення, меншою крихкістю, кращої деформуємість. У них більш високі; водопроникність, морозостійкість, опір стиранню, стійкість до дії агресивних рідин і газів, має клас навантаження Е, що відповідає 600kN = 60 т. Для освіти колодязя використовується з середньою частиною пісковловлювача - артикул №07580 / 2 і верхньою частиною - артикул №07580 / 1 , комплектується верхня частина пісковловлювача високоміцними гратами з чавуну, край посилений сталевими оцинкованими насадками, впресованими в бічні стінки пісковловлювача, для збору піску і сміття верхня частина пісковловлювача додатково укомплектовується кошиком з оцинкованої сталі, яка істотно полегшує чистку пісковловлювача.

Преим уществует верхній частині серії МАХ:

1. Надійне і функціональне болтове кріплення решітки - фіксує ґрати і запобігає розкручуванню при динамічних навантаженнях, завдяки спеціальній формі гайки і посадкового місця. Кріпильні елементи виконані так, що вони легко міняються.

2. Надійна підсилює насадка із заставним анкером - забезпечує довговічну і надійну конструкцію пісковловлювача і армує його.

3. Решітка виконана з високоміцного чавуну марки ВЧ-50.

4. Має можливість з'єднання з трубою діаметром 160-200 мм, а також шаблон для з'єднання з лотком полімербетонних DN 200, серії МАХ арт.№07500 (h335), №0750009 (h335).

5. Верхня частина пісковловлювача полімербетонного DN 200 серії МАХ також може комплектуватися гратами чавунними щілинний класу навантаження F900 = 90 т., Якщо того вимагають умови вашого об'єкта.

Завдяки своїм перевагам, пескоуловители, що входять в систему лінійного водовідведення серії МАХ користуються популярністю і широко застосовуються для підземних і наземних паркінгів, АЗС, для міських вулиць і парків, промислових об'єктах, автомобільних дорогах і ін. Для забезпечення герметичного з'єднання всіх елементів водовідведення між собою, використовують однокомпонентний герметик на основі MS-полімерів. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Деталі товару

Формат, мм
500х285х575
Вес, кг
50
Довжина, м
0.5
Клас навантаження
E 600
Гідравлічний перетин
D 200

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння