Блок керамічний Porotherm-30 p + w...

Блок керамічний Porotherm-30 p + w Wienerberger

Блок Porotherm-30 керамічний теплозберігаючі для будівництва несучих зовнішніх стін з додатковим утепленням

P-30 p+w
79,60 грн

(79,60 грн шт)

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 80.

Опис

Керамічний порожнистий блок Porotherm-30 призначений для зведення зовнішніх несучих стін з додатковим утепленням. Блоки Поротерм-30 застосовуються в монолітно-каркасному будівництві як заповнювач бетонного каркасу, який утеплюється базальтовим утеплювачем з наступною штукатуркою. Блок Поротерм-30 економічно вигідно застосовувати для зведення 3-х шарової зовнішньої стіни: блок + утеплювач + облицювальна цегла. Ці блоки застосовуються для будівництва внутрішніх несучих стін будівель.

Завдяки хорошій дифузійної здатності, керамічні блоки стабілізують вологість в будинку на сприятливому для людини рівні та постійно підтримують здоровий мікроклімат. Керамічні блоки відмінно акумулюють і утримують тепло, згладжуючи різкі перепади температури.

Стіна з керамічних пустотілих блоків в 2 рази легше, таким чином навантаження на фундамент в 2 рази менше. Монтується в 5 разів швидше, не вимагає високої кваліфікації монтажників. Показники теплопровідності у керамічних блоків стабільні цілий рік, а показники утеплювача погіршуються з підвищенням вологості і різким перепадом температури (підвищення вологості утеплювача на 1%погіршує теплоізоляцію на 15%).

Деталі товару

Формат, мм
300х248х238
Марка міцності
М 100
Вес, кг
15
Кількість у м2
16 шт
Еквівалент умовної цегли
9,08
Витрата розчину на м2
20 л
Морозостійкість
F25
Водопоглинання
15%
Звукоізоляція Rw, dB
56
Опір втраті тепла, R (m2C/W)
1,47 м2/КВт
Кількість на палеті
80 шт

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння