Блок керамічний Porotherm-38 p + w

Блок керамічний Porotherm-38 p + w

Керамічний блок Porotherm-38 застосовується для зведення зовнішніх несучих стін і заповнення прорізів в монолітно-каркасному будівництві

P- 38 p+w
2,30 €

(2,30 € шт)

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 60.

Опис

Завдяки хорошій дифузійної здатності, керамічні блоки стабілізують вологість в будинку на сприятливому для людини рівні та постійно підтримують здоровий мікроклімат. Керамічні блоки відмінно акумулюють і утримують тепло, згладжуючи різкі перепади температури.

Стіна з керамічних пустотілих блоків в 2 рази легше, таким чином навантаження на фундамент в 2 рази менше. Монтується в 5 разів швидше, ніж цегляна стіна, не вимагає високої кваліфікації монтажників. Величезна перевага - однорідність стіни, вся стіна працює однаково, не виникають напруги - немає тріщин.

Блоки Porotherm-38 p + w витримують навантаження 100 кг / см 2 , тому з них можна будувати будинки в 5-6 поверхів без додаткових армуючих поясів, що знижує кінцеву вартість будинку .

Вибираючи матеріал для стін, потрібно враховувати не тільки вартість самого матеріалу, але і вартість робіт по монтажу, а також вартість додаткових матеріалів для монтажу. Вартість робіт 1м 2 стіни з великоформатних блоків POROTHERM в 3 рази дешевше, ніж вартість кладки стін з рядового цегли.

Купити блоки можна на нашому складі в м Харків або з доставкою на Ваш об'єкт.

Деталі товару

Формат, мм
380х248х238
Марка міцності
М 100
Вес, кг
17 кг
Кількість у м2
16 шт
Еквівалент умовної цегли
11,5
Витрата розчину на м2
25 л
Морозостійкість
F25
Водопоглинання
15%
Звукоізоляція Rw, dB
56
Опір втраті тепла, R (m2C/W)
2,86 м2К/Вт
Коефіцієнт термічного опору, λ (Вт / м²К)
0,14
Кількість на палеті
60 шт

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння