Бруківка Muhr violettblau geflammt...

Бруківка Muhr violettblau geflammt клінкерна

Клінкерна бруківка Muhr violettblau geflammt

MuhrPK 52 10
42,00 грн

(42,00 грн шт)

Опис

Клінкерна бруківка Muhr violettblau geflammt виготовляється з глини шляхом пресування і запікається в спеціальних печах при температурі 1100-1300oC.

Клінкерна бруківка виготовляється у формі цегли розмірами 200х100 товщиною 52 мм.
Міцність на стиск клінкерної бруківки Muhr violettblau geflammt становить 600 МПа, що в 10 рази вище, ніж у бетонних виробів. Така міцність обумовлена ​​технологією виготовлення - екструдована і спресована глина спікається під час випалу, що гарантує підвищену міцність матеріалу.
Однією з головних особливостей керамічної бруківки Muhr violettblau geflammt є її колір - міцний, що не тьмяніє, однорідний по всій товщині. Багатство колірної гами обумовлено використанням суміші різних глин, з яких в процесі випалу виходить різноманітна колірна гамма виробів, без штучних добавок і барвників.
Головними експлуатаційними перевагами клінкерної бруківки є: стійкість до ковзання і міцність на стирання. Показники стиранням клінкеру Muhr violettblau geflammt такі ж, як у граніту, в 3 рази менше, ніж у мармуру і в 40 разів менше, ніж у бетонних виробів!
Клінкерна бруківка Muhr violettblau geflammt має стійкість до впливу кислот, лугів, миючих засобів та інших їдких речовин.

Низьке водопоглинання клінкерної бруківки - близько 1%, обумовлює її високу морозостійкість, а значить і дуже тривалий термін експлуатації - кілька століть!

Деталі товару

Формат, мм
200x100x52
Марка міцності
М 600
Вес, кг
2,0
Кількість у м2
48 шт
Морозостійкість
F50
Водопоглинання
1%
Витрата шовного розчину на м2
4,0 кг
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння