Бруківка MUHR Schwarz-bunt Edelglanz...

Бруківка MUHR Schwarz-bunt Edelglanz gerumpelt клінкерна

Клінкерна бруківка Muhr Schwarz-bunt Edelglanz gerumpelt

Muhr 52 15SG
70,00 грн

(70,00 грн шт)

Опис

Клінкерна бруківка MUHR Schwarz-bunt Edelglanz gerumpelt виготовляється з глини шляхом пресування і запікається в спеціальних печах при температурі 1100-1300oC.

Клінкерна бруківка MUHR Schwarz-bunt Edelglanz gerumpelt виготовляється у формі цегли розмірами 200х100, толдщіной 52 мм.
Міцність на стиск клінкерної бруківки MUHR Schwarz-bunt Edelglanz gerumpelt становить 600 МПа, що в 10 рази вище, ніж у бетонних виробів. Така міцність обумовлена ​​технологією виготовлення - екструдована і спресована глина спікається під час випалу, що гарантує підвищену міцність матеріалу.
Однією з головних особливостей керамічної бруківки MUHR Schwarz-bunt Edelglanz gerumpelt є її колір - міцний, що не тьмяніє, однорідний по всій товщині . Багатство колірної гами обумовлено використанням суміші різних глин, з яких в процесі випалу виходить різноманітна колірна гамма виробів, без штучних добавок і барвників.
Головними експлуатаційними перевагами клінкерної бруківки MUHR Schwarz-bunt Edelglanz gerumpelt є: стійкість до ковзання і міцність на стирання . Показники стиранням клінкеру MUHR Schwarz-bunt Edelglanz gerumpelt такі ж, як у граніту, в 3 рази менше, ніж у мармуру і в 40 разів менше, ніж у бетонних виробів!
Клінкерна бруківка MUHR Schwarz-bunt Edelglanz gerumpelt має стійкість до впливу кислот, лугів, миючих засобів та інших їдких речовин.

Деталі товару

Формат, мм
200x100x52
Марка міцності
М 600
Вес, кг
2,0
Кількість у м2
48 шт
Морозостійкість
F50
Водопоглинання
1%
Витрата шовного розчину на м2
4,0 кг
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння