Бруківка клінкерна Milano

Бруківка клінкерна Milano

Клінкерна бруківка Milano

VS019
76,97 грн

(76,97 грн За 1 шт)

Опис

Клінкерна бруківка Milano виготовляється з глини шляхом пресування і запікається в спеціальних печах при температурі 1100-1300oC.

Клінкерна бруківка виготовляється у формі цегли розмірами 200х100 і товщиною 45 і 52 мм.
Міцність на стиск клінкерної бруківки складає 200 МПа, що в 4 рази вище, ніж у бетонних виробів. Така міцність обумовлена ​​технологією виготовлення - екструдована і спресована глина спікається під час випалу, що гарантує підвищену міцність матеріалу.
Однією з головних особливостей керамічної бруківки CRH є її колір - міцний, що не тьмяніє, однорідний по всій товщині. Багатство колірної гами обумовлено використанням суміші різних глин, з яких в процесі випалу виходить різноманітна колірна гамма виробів, без штучних добавок і барвників.
Головними експлуатаційними перевагами клінкерної бруківки є: стійкість до ковзання іпрочность на стирання. Показники стиранням клінкеру такі ж, як у граніту, в 3 рази менше, ніж у мармуру і в 40 разів менше, ніж у бетонних виробів!
Клінкерна бруківка має стійкість до впливу кислот, лугів, миючих засобів та інших їдких речовин. Низьке водопоглинання клінкерної бруківки - близько 1%, обумовлює її високу морозостійкість, а значить і дуже тривалий термін експлуатації - кілька століть!

Деталі товару

Формат, мм
200x100x52
Марка міцності
М 600
Вага, кг
2,0
Кількість у м2
48 шт
Морозостійкість
F150
Водопоглинання
5%
Витрата шовного розчину на м2
4,0 кг
Кількість на палеті
540 шт
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння