Цегла клінкер Roben Sorento...
Цегла клінкер Roben Sorento...

Цегла клінкер Roben Sorento пісочно-білий

Цегла клінкер Roben Sorento пісочно-білий

r05
74,80 грн

(74,80 грн шт)

Опис

Цегла клінкер Roben Sorento пісочно-білий - це ідеальний матеріал для облицювання фасадів будівель. Низьке водопоглинання клінкерної цегли Roben Sorento пісочно-білий запобігає переміщенню води в стіні, яке викликає вилуговування або утворенню вапняних нальотів і забезпечує відмінну морозостійкість.

Лицьова цегла Roben Sorento пісочно-білий-це не тільки декоративний елемент в конструкції будинку , а перш за все - це захист будинку від негативного впливу зовнішнього середовища.

Облицювання будинку першої приймає на себе вплив атмосферних опадів, ультрафіолетового випромінювання, різких температурних перепадів, і від того, як стійко облицювальний матеріал буде сприймати всі негативні впливу, буде залежати на скільки довго Ваш будинок збереже свій вигляд і як довго він Вам буде служити.

Лицьова клінкерна цегла Roben Sorento пісочно-білий, завдяки своїм характеристикам, має високу стійкість до всіх негативних впливів зовнішніх факторів і , тому, будівлі, облицювання клінкерною цеглою мають термін служби кілька століть, з часом не втрачають привабливого зовнішнього вигляду і забезпечують комфортне проживання в таких будинках.

Деталі товару

Формат, мм
240x115x71
Марка міцності
М 500
Вес, кг
3,0
Кількість у м2
48 шт
Морозостійкість
F 400
Водопоглинання
2,5 %
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння