Лоток пластиковий H200, DN200

Лоток пластиковий H200, DN200

Лоток водовідвідний пластиковий H200, DN200, для поверхневого водовідведення та з можливістю бічного з'єднання з іншим лотком, а також вертикальним підключенням до каналізаційної труби діаметром 160мм.

8540
518,70 грн

(518,70 грн 1 шт.)

Опис

Лотки з шириною перетину 200мм застосовуються в місцях з інтенсивним рухом легкового та вантажного транспорту і пішохідних зонах - котеджне будівництво, гаражі, паркінги, багатоповерхові автостоянки, пішохідні тротуари, спортивні об'єкти. Лотки лінійного водовідведення збирають і відводять воду з протяжних великих поверхонь. Одночасно збирають і транспортують поверхневі стоки до місця скидання. В даний час лінійні водовідводи застосовуються в системі зливової каналізації. Кожен виріб розраховане на певний клас навантаження, класи навантажень допоможуть правильно вибрати лотки, згідно з вимогами вашого об'єкта і уникнути проблем при його подальшої експлуатації. Даний лоток має клас навантаження А-С, якщо лоток накрити гратами: оцинкованої, то це клас навантаження А, що відповідає 15kN = 1.5т, якщо ж лоток накрити чавунною решіткою, це дозволяє витримувати навантаження до 250kN = 25т. Для забезпечення надійної герметизації з'єднання лотків між собою використовуються герметики. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Характеристика матеріалу:

Лоток виконаний з морозостійкого, ударостійкого, хімстійкого, термопластичного, полімерно-композиційного пластику. При середньодобових температурах лотки мають високу стійкість до впливу кислот і лугів.

Деталі товару

Вес, кг
3,5 кг
Довжина, м
1,0
Клас навантаження
С 250
Гідравлічний перетин
D 200

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння