Труба 160 ПВХ (SN2) зовнішньої...
Труба 160 ПВХ (SN2) зовнішньої...

Труба 160 ПВХ (SN2) зовнішньої каналізації

Труба ПВХ для зовнішньої каналізації (SN2) 160х3,2х1000 мм.

Т8431-И
4,12 €

(4,12 € 1 м.п.)

Опис

Труба 160 ПВХ (SN2) зовнішньої каналізації служать для організації зовнішньої каналізації, як на приватних об'єктах, так і в промисловому будівництві. Вони прості в монтажі, мають хороші експлуатаційні властивості. Основними перевагами зовнішньої каналізації з труб ПВХ є:

1. Відносно низька вартість, в порівнянні з цінами на каналізаційними трубами з інших матеріалів (сталь, чавун). 2. Простота монтажу - з'єднання відбувається розтрубним способом, що не вимагає застосування спеціального устаткування, внаслідок цього фактора, спрощена і процедура демонтажу.

3. Великий вибір з'єднують і розгалужується елементів - це спрощує проектування трубопроводів різного ступеня складності конфігурації об'єкта.

4. Корозійна стійкість, гладка внутрішня поверхня і стійкість до агресивних середовищ , що в цілому робить роботу каналізаційної системи ще більш ефективною і не обростає відкладеннями.

5 . Відсутність електропровідності - ПВХ - це діелектрик, тому відпадає потреба в монтажі заземлення. 6. Невелика вага виробів трубопроводу значно полегшує доставку на об'єкт, монтажні роботи і надійність з'єднання всіх елементів.

7. Термін служби до 50 років.

Всі елементи каналізаційного трубопроводу виготовлені з полівінілхлориду, товщина стінки 3,2 мм, різної довжини труб: 1 м, 2 м, 3 м, для зручності монтажу. Труби ПВХ легені (SN2) - застосовуються для зовнішньої прокладки з дуже невеликим Коофициент тиску на поверхню.

Деталі товару

Формат, мм
160х3,2х1000
Діаметр, м
0,160

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння