Сепаратор жиру з відстійником і...

Сепаратор жиру з відстійником і патрубком для спорожнення STОZ.

Сепаратор жиру з відстійником і патрубком для спорожнення STОZ 1,5 (продуктивність 1,5 л / с).

Rainpark
35 017,50 грн

(35 017,50 грн 1 шт.)

Опис

Сепаратор жирів-пристрій механічного очищення стічних вод від неемульгованих жирів і від зважених речовин, які відрізняються малої або значною гідравлічною крупністю і відокремлюються разом з жирами від води під дією гравітаційних сил. Сепаратор жиру STОZ (десь ST-сепаратор жиру; О-відстійник; Z-патрубок спорожнення) випускаються різної продуктивності (від 1.5 до 20 л / с), встановлюються для очищення стоків від барів, ресторанів, підприємств продовольчої промисловості та ін. ПРИНЦИП РОБОТИ сЕПАРАТОРА ЖИРІВ:

Пристрій сепаратора жиру являє собою поліетиленову герметичну ємність з встановленими в ній перегородками для уповільнення швидкості течії рідини і її охолодження. При охолодженні жири переходять з емульгованих в неемульгованих стан і спливають на поверхню дзеркала води в сепараторі (так званий обсяг накопичувача жиру). З цього обсягу, у наслідку, видаляється жир. Умовою ефективного очищення стоків, що містять подібного роду забруднення, є застосування комплекту пристосувань, що складається з попереднього відстійника і сепаратора. У такій комплектації процес очищення відбувається двома фазами. У першій фазі процесу очищення стоки потрапляють в попередній відстійник, де відбувається уповільнення швидкості потоку і в результаті седиментації, тверді частинки відділяються від рідини. Наступна фаза очищення - це процес флотації частинок жирових субстанцій і скупчення їх на поверхні води. Такий двофазний процес очищення за умови правильно проведених попередніх замірів та правильного обслуговування, згідно з інструкціями виробника, гарантується ефективність видалення жирів і забруднень на рівні 95%. Патрубок, вмонтований в днище сепаратора, що значно полегшує його чистку і обслуговування. Сепаратор може використовуватися як самостійне обладнання для локального очищення стоків перед скиданням в загальну систему каналізації або як частина комплексу очисних споруд. Сепаратори жиру виготовлені з поліетилену високої щільності за технологією ротаційного формування відповідно до норми PN EN 1825-2: 2002 (U) і відповідає міжнародному сертифікату якості ISO 9001. Патрубок, вмонтований в днище сепаратора, що значно полегшує його чистку і обслуговування. Вироби володіють наступними технічними властивостями:

* хороша стійкість до ударів; * чудовий вид внутрішньої і зовнішньої поверхні; * Стійкість до ультрафіолетового випромінювання; * Висока антикорозійна надійність. Основна комплектація: - відстійник - сепарації камера - патрубок спорожнення - вентиляція. Додатково: надставка; чавунні люки, що витримують до 15т; система візуальної та звукової сигналізації.

Деталі товару

Продуктивність, л/с
от 1,5 до 20

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння