Лоток пластиковий з чавунною решіткою...
Лоток пластиковий з чавунною решіткою...

Лоток пластиковий з чавунною решіткою DN200, H235 MAX

Лоток водовідвідний пластиковий з решіткою чавунною щілинною, з підсилюють насадками (комплект) DN 200, H235, - серії MAX.

08500
60,87 €

(60,87 € 1 шт.)

Опис

Лотки з морозостійкого пластика, особливо міцні, ударостійкі серії MAX, стійкі до агресивного середовища з шириною перетину 300мм застосовуються в місцях з інтенсивним рухом легкового та вантажного транспорту і пішохідних зонах, спеціально створені для відводу великого потоку дощової води, застосовуються в котеджному будівництві, гаражі, паркінги, багатоповерхові автостоянки, пішохідні тротуари, спортивні об'єкти, промислові підприємства, хімічні об'єкти. Лотки лінійного водовідведення збирають і відводять воду з протяжних великих поверхонь. Одночасно збирають і транспортують поверхневі стоки до місця скидання. В даний час лінійні водовідводи застосовуються в системі зливової каналізації. Кожен виріб розраховане на певний клас навантаження, класи навантажень допоможуть правильно вибрати лотки, згідно з вимогами вашого об'єкта і уникнути проблем при його подальшої експлуатації. Завдяки збільшеній корисної ширини каналу більше 300 мм, лоток здатний пропустити 70 л дощової води в секунду, поставляється стандартним комплектом: лоток пластиковий з сталевими підсилюють насадками, дві решітки чавунні щілинні довгою 500 мм, кріплення (болти і гайки). Даний лоток має клас навантаження D, - це дозволяє витримувати навантаження до 400kN = 40 т, також лоток має шаблони для бокового з'єднання з іншим лотком і вертикального і горизонтального підключення до каналізаційної труби діаметром 110 мм. Для забезпечення надійної герметизації з'єднання лотків між собою використовуються герметики. Вся продукція Стандартпарк сертифікована відповідно до міжнародної системи управління якістю.

Характеристика матеріалу:

Лоток виконаний з морозостійкого, ударостійкого, хімстійкого, термопластичного, полімерно-композиційного пластику. При середньодобових температурах лотки мають високу стійкість до впливу кислот і лугів.

Решітка виконана з високоміцного чавуну марки ВЧ-50.

Посилюють насадки виготовлені з оцинкованої сталі, які впресовані в бічні стінки лотка і пов'язані з заставними анкерами, армуючі лоток.

В конструкції кріплення анкера передбачена можливість заміни болта і гайки, що робить систему ремонтоспособность і довговічною.

Деталі товару

Формат, мм
1000х285х230
Вес, кг
37,7
Довжина, м
1,0
Клас навантаження
D 400
Гідравлічний перетин
D 200

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння